Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » SGK, SSK Gün Sorgulama » 4A hizmet Dökümü

Sponsorlu Bağlantılar

ssk_hizmet_dokumu5510 sayılı kanuna göre 4a SSK lılar demektir . ve ssklı çalışanlar ssk hizmet dökümü sorgularken giridkleri panelde 4A hizmet dökümü bağlantısını tıklayıp ne kadar gün primi yatmış sorgulayabilirler.. Soruglama için TC kimlik numaranız, doğum yılınız , kimliğinizin arkasındaki Ciltno memleketiniz gibi bilgileri giridkten sonra açılacak menüde 4A hizmet dökümünü sorgulayabilirsiniz.

unutmayın Ssk gün sorgulama ve 4A hizmet dökümü, ssk hizmet dökümü isimleri dilden dile yayıldığı için farklı bişey değildirler hepsi aynı şey fakat halk arasında birdne fazla isme sahiptir. oyuzden çogu websitesindede en çok kullanılan isimleri ile kullanılmaktadır. hizmet dökümünüzü her yazımızda sölediğimiz gibi sık sık kontrol ediniz çünkü bazen tc no yanlış yazıldıgındna yada başkası ile isim benzerliğinden dolayı ssk hizmet dökümünüz karışabilir yada ofisiniz yada muhaseneninizn yaptıgı bir hatadan dolayı ssk primleriniz yatmayabilir. Veya işyerleri bazen personele bilgi vermedne sigortaısnı iptal etmektedir bu nednele aylık olarak ssk primlerinlerinizi kontrol etmelisiniz. ayrıca her ay yatan primler sistemde bir ay sonra görünmektedir. örneğin mart ayında bakıyorsanız sistemde en son yatan şubat ayı olarak görebilmektesiniz.

Ssk Hizmet dökümü insanların ne zaman emekli olabileceklerini ve emeklilik dönemine kalan gün sayısını takip edebilmeleri için gereklidir aynı zamanda SGK nın tüm sigorta ve hastane gibi hizmetlerindne yararlanabilmek için devam eden bir sigortanız olması gerekmektedir. Kanunların yer veridği ölçüde ssk lı olan kişiler sigorta şartlarından yararlanabilir ve emeklilik sonrası çalışmadığı dönemlerde sigortadan hastane vb. şeyler için hem kendileri hemde birinci dereceden yakınları 18 yaşını geçmemiş çocukları yararlanabilir. ayrıca emekli olduğunda emeklilik kademesine göre belirli bir emeklilik maaşı alabilir.
4a Hizmet Dökümü sorgulamak için tıklayın

 

Bir önceki yazımız olan SSK Hizmet Dökümü başlıklı makalemizde şifresiz hizmet dökümü, ssk gün sorgulama ve ssk hizmet dökümü hakkında bilgiler verilmektedir.

Son Yapılan Aramalar:

 • ssk gunlerım
 • 4 a hizmet dkm
 • ssk 4a hizmet dökümü
 • 4a hizmet dökümü
 • 4a hizmet dökümü sorgulama
 • 4a ssk hizmet dökümü
 • ssk günsorgulama
 • ssk hizmet dökümü 4a
 • kaç gün sigorta primim var
 • sskgun sorgulama

Sponsorlu BağlantılarSponsorlu Bağlantılar

Sorularınızı Buradan Sorabilirsiniz:

*

156 Soru Cevaplanmış

 1. cevat sarıyar diyor ki:

  SSK GUN SAYIM VE YILLIK IZIN HAKKIM

 2. serhat yılmaz diyor ki:

  KAÇ İŞ GÜNÜM VAR, NE KADAR KALDI

 3. esin diyor ki:

  Ssk gun sayim

 4. mehmet çakır diyor ki:

  gün sorgulama

 5. kenan gökkaya diyor ki:

  ssk pirim sorgulatacagım

 6. ali kurt diyor ki:

  kac gun prımım olmus

 7. İsminizi Giriniz diyor ki:

  kac gun prım var

 8. murat diyor ki:

  yaklaşık 2 haftadır sitemden sgk gün sayımı ve rapor parasının yatıp yatmadığını öğrenmek istiyorum ama sistem de kimlik cilt numaramı giriyorum yanlış bilgi gidiniz diye yazı çıkıyor bunun nedenini açıklarsanız memnun olurum eğer sistem çalışmıyorsa bildirin boşu boşuna uğraşmayayım çünkü sistem çalışmıyor

 9. emine.kaya diyor ki:

  1960 dogumlu emine kaya ise baslangicim 05.01.2004.yasim itabariyle.calismakta.zorluk.cekiyorum.ben.ne.zaman.emekli.olmam.gerekiyor.nerelerden.yararlanabilirim.cocuklarim.3.tane.sskdan.once.oldu.saygilar