Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » E-Devlet » ADSL Borç Sorgulama

Sponsorlu Bağlantılar

ttnet-logoADSL Borç Sorgulama

ADSL borcunuzu ödemek için artık zaman kaybetmenize veya beklemenize gerek kalmadı. Fatura ödeme noktalarına gitmeden artık elektrik faturanızı internetten ödeyebilirsiniz. İş yerinden veya evinizden ödemenizi yapabilirsiniz. Bağlı olduğunuz internet kurumlarının resmi web sitesine girerek ADSL fatura sorgulaması yapabilirsiniz. İnternet üzerinden yaptığınız ödemeler güvenli sistemlerdir.

Hiçbir şekilde dolandırılma veya fatura borcunuzun ödenmemesi gibi bir durum söz konusu değildir. Örnek verecek olursak www.ttnet.com.tr adresine giriniz. Daha sonrasında sekmelerden faturanızı ödeyin butonuna basınız. Karşınıza çıkan ekranda sorgu türü üçe ayrılmıştır. Bunlar hesap numarası, telefon numarası ve ADSL numarasıdır. Seçtiğiniz sorgu tipine göre sizden bilgiler istenmektedir. Hesap numarasını seçiniz. Hesap numarasını yazınız.

Daha sonrasında işleminizin tamamlanması için ekrandaki resmin üzerinde bulunan numaraları veya harfleri yazınız yazdıktan sonra devam butonuna basınız. İşlemlerinizi tamamladıktan sonra ADSL borçlarınızı veya ödenmemiş internet faturalarınızı öğrenebilirsiniz. Öğrenmiş olduğunuz faturanızı TTNET üzerinden kredi kartınız veya bankamatik numaranız ile ödeyebilirsiniz. Elektronik ortamda yaptığınız ödemelerin dekontlarını mail adresinize gönderebilirsiniz. Sorgu türünü telefon numarası olarak seçerseniz farklı olarak istenen tek bilgi telefon numaranızdır. Ya da Sorgu türünüz ADSL numaranızı seçersiniz girmeniz gereken bilgi ADSL numarasıdır. Bilgisayar kullanmasını bilen her vatandaş interneti kullanarak fatura ödeyebilir.

TTNET in web sitesinin dışında hiçbir siteden fatura ödemenizi yapmayınız. Aksi takdir de yatırdığınız ücretler ödenmiş olarak gözükebilir ve dolandırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan SSK SİGORTA SORGULAMA'NIN YENİ ADRESİ başlıklı makalemizde sigiorta sorgulama, ssk sigorta sorgulama ve ssk sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sorularınızı Buradan Sorabilirsiniz:

*