Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Genel » BAĞKUR GÜN SORGULAMA

Sponsorlu Bağlantılar

bagkurBağkur gün sorgulama işlemleri internet üzerinden oldukça kolay bir biçimde yapılabiliyor. Bağkur gün sorgulama işleminizi vereceğimiz sayfadan T.C Kimlik No ile şifresiz bir biçimde yapabilirsiniz. Bunun için öncelikle vereceğimiz sayfaya gitmeniz gerekmektedir. Bu sayfada sol tarafta bulunan menüde Hizmet Dökümü sekmesine tıklayıp, oradan 4B Hizmet Dökümü seçeneğini tıklamanız gerekmektedir. Bu sekmeye tıkladığınızda Bağkur gün sorgulama işleminizi başarıyla gerçekleştirmiş olacaksınız. Burada Bağkur gün sayısını göreceksiniz ve gerekli hesaplamaları yapabileceksiniz. Eğer 4A Hizmet Dökümü seçeneğine tıklarsanız buradan da SSK gün sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Lütfen Bağkur gün sorgulama için aşağıdaki bağlantıya tıklayanız.

Bağkur Gün Sorgulama: Lütfen Tıklaynız

Bir önceki yazımız olan 2022 ÖZÜRLÜ MAAŞI başlıklı makalemizde 2022 evrak, 2022 evrakları ve 2022 maaşı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sorularınızı Buradan Sorabilirsiniz:

*

12 Soru Cevaplanmış

 1. sevinç akcan dedi ki:

  ne zaman emekli olurum

 2. esma taş dedi ki:

  kaydım varmı tarihi nedir?

 3. Şahibe Yılmaz dedi ki:

  06.03.2000 yılında emekli oldum.İntibak yasasına göre maaş farkım ne olacaktır ?

 4. erdin yıldız dedi ki:

  babam 1987 yılında vefat etti.1970 yılların da bir süre bağ kur primi ( 4. 5 yıl ) gibi ödemiş.ögrenmek istediğim kaç ödenmiş günü var.

 5. nuran sezen dedi ki:

  01-05-1965 doğumluyum ilk işe girişim 1980 o yıllardan 279 günüm var. 2008 yılında bağ-kura girişim toplam 2 yıl 10 ay ödeme var tekrar sigortaya giriş 08-2011 halen sigortalı olarak çalışıyorum 3600 iş gününden ssk dan emekli olabilirmiyim olursam hangi tarihlerde oluyorum bu konuda bilgilendirmenizi rica ederim.

  • admin dedi ki:

   Lütfen ssk işlemleriniz için yukardaki linkten sorgulama yapınız daha detaylı bilgi için. teşkkürler

 6. yusuf öztürk dedi ki:

  1995 bağkur başlangıcım var 1992 5 gün ssk başlangıcım var bunlara göre nasıl emekli olurum

 7. erol akar dedi ki:

  ne zaman emekli olurum

 8. ahmet hülkattin sever dedi ki:

  nezaman emekli olcam