Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » BAĞKUR Sorgulama, E-Devlet » Bağkur Hizmet dökümü Sorgulama

Sponsorlu Bağlantılar

bagkur-borc-sorgulamaBağkur Hizmet dökümü Sorgulama

kuruluş amacı devlet eli ile esnaf ve benzeri kişilerin kendileri sigortalı ederek sgk lı gibi prim ödeyip emekli olabilmesi için oluşturulmuş ve 1479 sayılı kanun ile kurulmuş bağkur emeklilik hizmetine mahsus kişilerin bağkur prim gün sayılaırnı bağkur borç miktarlarını ve bağkur intibak zamanlarını hesaplamaya yarayan e-devlet soruglaması daha önceleri şifreliydi şuan şifresiz tc kimlik bilgileriniz ile sorgulayabilirsiniz.

Bapkur hizmet dökümğ sorgulayarak eksik ve kalan günleirnizi hespalayabilirsiniz bunun için  önceleri ayrı olan kurum hizmeti artık SGK bünyesinde hizmet vermektedir. Dolayısı ile artık sgk.gov.tr adresindende bağkur işlemlerinizi yapabilmektesiniz.  bunların dışında ise : Bağkur Hizmet Dökümünü alabilir, Bağkur Sicil No, Bağkur Borç, Bağkur Maaş Bilgisi, Bağkur Askerlik Borçlanması, Bağkur Basamak Listesi gibi hizmetleri yine sgk nın kendi sitesi üzerinden anlık sorgulayabilir ve öğrenebilirsiniz.

aşağıdaki bağlantıyı tıkaldıktan sonra bağkur sorulamak için E-hizmetler sekmesini tıklayınburda gerekli bilgiler olan TC kimlik no aile sıra no doğum tarihi ve il ilçe seçiminden sonra güvenlik kodunuda girip soruglama yapabilirsiniz. bağkur hakkındaki kişisel bilgilerinize ve prim gün sayınıza intibak maaş zamlarına Bu linkten ulaşabilirsiniz.

bağkurlu vatandaşlar için yeni sms bilgilendirme uygulaması başlattı 2012 den beri aktif uygulama ile ilgili haberi bir sonraki konumuzda yayınlayacağız. kısacası bagkurdaki bilgileri artık cebinize sms olarakta alabiliyorsunuz daha detaylı tanıtım için bir sonraki konumuzda size bağkur sms hizmetini detaylıca aktaracağım..

Bir önceki yazımız olan SSK SİGORTA SORGULAMA'NIN YENİ ADRESİ başlıklı makalemizde sigiorta sorgulama, ssk sigorta sorgulama ve ssk sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sorularınızı Buradan Sorabilirsiniz:

*

9 Soru Cevaplanmış

 1. Murat karaltı dedi ki:

  bağkur gün sorgulama

 2. Necmiye Tombul dedi ki:

  Sayin Yetkili,
  Ben 10.10.1962 Samsun Carsamba dogumlu olup bana gönderilen tahakkuk cetveline göre 28.02.2013 günü Stuttgart Ziraatbankasi araciligi ile 54162 TL havale ederek 5400 gün borclandim.Bu borclanmanin dosyama islendigini dogrular ve kalan borclanma icin tekrar tahakkukcetveli cikarmam gereklimi sizden bu sorularima cevap bekliyor simdiden tesekkürler TC Kimlik No:41362295710 Bag-Kur No:1503960929
  Saygilarimla
  Necmiye Tombul

 3. murat karakoç dedi ki:

  BAĞKUR HİZMET DÖKÜMÜNÜ ÖGRENMEK İSTİYORUM

 4. fuat cevren dedi ki:

  BAĞKUR BORÇ SORGULAMA

 5. kerimgonca dedi ki:

  BAĞKUR GÜNLERİMİ ÖĞRENMEK İSTİYORUM

 6. ali dedi ki:

  BAĞKUR GÜN SAYILARIMI ÖĞRENMEK İSTİYORUM

 7. nebahat çelebi dedi ki:

  ödemiş oldugum pirimlerimi görmek isyiyorum

 8. metin küçük dedi ki:

  bağkur borç sorgulama

 9. ali çürük dedi ki:

  gün sayısını öğrenmek istiyorum