Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » SGK » E-BİLDİRGE

Sponsorlu Bağlantılar

e-bildirgeE- Bildirge Sistemi

SGK işverenlerin, işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirmesi için geliştirilen e-bildirge sistemi, internet üzerinden hizmet vermektedir. E-bildirge sistemi aracılığı ile SSK SGK işverenleri, internet bağlantısı olan her yerden kolaylıkla işlemleri gerçekleştirebilirler. E-bildirge sayfasına ulaşmak için size vereceğimiz bağlantıya tıklamak yeterli olacaktır. E-bildirge sayfasında sizden bazı bilgiler istenecektir. Bunlar Kullanıcı Adı, Şifre ve İşyeri Şifresidir. Eğer bu bilgilerin sahibi iseniz, rahatlıkla E-bildirge sistemine giriş yapabilirsiniz. Eğer kullanıcı adı ve şifreniz yok ise bunun için E-bildirge sistemi başvurusu yapmanız gerekmektedir. E-bildirge başvurusu için bağlı olduğunuz SGK müdürlüğüne giderek E-bildirge başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. E-bildirge başvuru formunu da sizlere sunmaktayız. Aşağıda bulunan E-bildirge Başvuru Formu linkine tıklayarak E-bildirge Başvuru Formuna ulaşabilirsiniz.Bu formun çıktısını alarak bağlı bulunduğunuz SGK müdürlüğüne teslim etmelisiniz. E-bildirge başvuru formunu teslim ettikten sonra alacağınız Kullanıcı Adı ve Şifre bilgileri ile E-bildirge sistemine rahatlıkla girebilirsiniz. E-bildirge sistemi adresi aşağıda verilmiştir.

E-Bildirge Sistemi: E-Bildirge Sistemine Girmek İçin Tıklayanız

E-Bildirge Başvuru Formu: E-Bildirge Formunu İndirmek İçin Tıklayınız

E-bildirge sistemine giriş ve çıkışlarda güvenliğinizi ön planda tutmanız gerekmektedir. Şifrenizi başka şahıslarla kesinlikle paylaşmamalısınız. Bunun yanında güvenliğiniz için e-bildirge şifrenizi belli aralıklarla değiştirmelisiniz. Böylece şifreniz başka şahısların eline geçse dahi yenileneceği için geçerliliğini kaybedecektir. E-bildirge sisteminden çıkarken çıkış butonuna basarak çıkış yaparsanız, E-bildirge sayfanız bilgisayarda açık kalmaz ve başka kişiler tarafından erişimi engellenmiş olur.

Bir önceki yazımız olan GENEL SAĞLIK SİGORTASI | GSS başlıklı makalemizde erkek GSS, gelir tesiti ve genel sağlık sigortası hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sorularınızı Buradan Sorabilirsiniz:

*