Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » E-Devlet » E-DEVLET BAĞ-KUR BORÇ SORGULAMA

Sponsorlu Bağlantılar

E-DevletE-Devlet sayesinde vatandaşlar devlet ile ilgili olan işlemlerini İnternet üzerinden gerçekleştirebilmektedirler. Bu sayede sıra beklemeden çok rahat ve hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. Bu sistem özellikle yaşlı, hamile, özürlü ve sağlık problemi yaşayan vatandaşlarımız için son derece önemli bir nitelik taşımaktadır. Çalışan ve emekli olan vatandaşlarımız gibi Bağ-Kur çalışanları da bu hizmetten yararlanabilmekte ve işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler. E-Devlet Bağ-Kur borç sorgulama ile borcunuzun olup olmadığını, borcunuz varsa ne kadar olduğunu öğrenebilirsiniz.

E-Devlet Bağ-Kur Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Sizlere vereceğimiz E-Devlet Bağ-Kur borç sorgulama bağlantısına girebilmeniz için E-Devlet şifresine ve size ait olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numarasına ihtiyacınız vardır. E-Devlet şifreniz yoksa şehrinizde bulunan size en yakın bir PTT şubesine giderek 2 TL’lik işlem ücreti karşılığında şifrenizi alabilirsiniz. Kişisel başvurularda şifreniz e-posta adresinize veyahut cep telefonunuza mesaj yoluyla bildirilmektedir. Açılan  bağlantıya bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde girdikten sonra gönder butonuna tıklayınız. Açılan sayfada 4B borç durumunu tıklayarak E-Devlet Bağ-Kur borç sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz. Vereceğimiz bağlantıda E-Devlet Bağ-Kur borç sorgulama işleminiz dışında Bağ-Kur prim sorgulama, Bağ-Kur sorgulama, Bağ-Kur hizmet dökümü gibi işlemleri de yapabilirsiniz.

E-Devlet Bağ-Kur Borç Sorgulama İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

 

Bir önceki yazımız olan SSK SİGORTA SORGULAMA'NIN YENİ ADRESİ başlıklı makalemizde sigiorta sorgulama, ssk sigorta sorgulama ve ssk sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sorularınızı Buradan Sorabilirsiniz:

*