Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » E-Devlet » E-DEVLET HİZMET DÖKÜMÜ

Sponsorlu Bağlantılar

raporE-Devlet hizmet dökümü sayesinde ne zamandır sigortalı olduğunuzu, sigortanız için ne kadar prim yatırıldığını,  emekliliğinize ne kadar zaman kaldığını, emekli olduğunuzda ne kadar maaş alacağınızı öğrenebilirsiniz. Bu bilgilerin yanında SSK sağlık karnesi, SSK borç durumu, SSK prim, SSK emeklilik kaydı, SSK gün sayısı sorgulamalarınızı da yapabilirsiniz. Bu gibi sorgulamaların yanında SSK ile ilgili gelişmelere, SSK haberlerine ve SSK İl Müdürlükleri ile ilgili bilgilere E-Devlet SSK hizmet dökümü sayesinde ulaşabilirsiniz. Sizlere vereceğimiz E-Devlet SSK hizmet dökümü bağlantısı sayesinde bu bilgilere şifresiz ulaşabilirsiniz. Size ait olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numaranız, nüfusa bağlı il/ilçe, cilt no ve doğum yılı gibi özel bilgileri bilmeniz gerekmektedir. Bu bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra sorgula butonuna tıklayarak istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

E-Devlet Hizmet Dökümüne Nasıl Ulaşabilirim?

E-Devlet hizmet dökümüne ulaşabilmeniz için E-Devlet şifresi ihtiyacınız vardır. Bu şifre olmadan sisteme giriş yapmanız mümkün değildir. Şifrenizi şehrinizde bulunan size en yakın bir PTT şubesinden 1TL’lik işlem ücreti karşılığında elde edebilirsiniz. Size vereceğimiz E-Devlet hizmet dökümü bağlantısında size ait olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numaranız ile PTT şubesinden aldığınız E-Devlet şifrenizi doğru bir şekilde giriniz. Daha sonra gönder butonuna tıklayarak E-Devlet hizmet dökümüne ulaşabilirsiniz.

     E-Devlet şifresi ile girebileceğiniz E-Devlet Hizmet Dökümüne ulaşabilmek

için lütfen TIKLAYINIZ.

Bir önceki yazımız olan SSK SİGORTA SORGULAMA'NIN YENİ ADRESİ başlıklı makalemizde sigiorta sorgulama, ssk sigorta sorgulama ve ssk sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sorularınızı Buradan Sorabilirsiniz:

*