Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » E-Devlet » E-DEVLET KİMLİK DOĞRULAMA

Sponsorlu Bağlantılar

1 (1)(81)E-Devlet, vatandaşlara devlet tarafından verilen hizmetlerin internet ortamında sunulmasıdır. Her türlü bilgilendirme, vatandaşlara verilecek mesajlar, duyurular ve güncel bilgiler E-Devlet üzerinden verilmektedir. E-Devlet kimlik doğrulama  vatandaşların PTT’den aldıkları E-Devlet şifresi aktif hale getirilerek kullanıma açılmasını sağlamaktadır. Vatandaşlara verilen bu kişisel şifreler ile güvenliğin artması ve işlemlerin daha kolay yapılabilmesi amaçlanmıştır. E-Devlet kimlik doğrulama ile devlet ile ilgili olan bütün işlemlerinizi hızlı, rahat ve zamandan tasarruf ederek gerçekleştirebilirsiniz. Devlet ile vatandaşlar arasındaki hizmet kalitesinin artması ve hızlanması E-Devlet kimlik doğrulama sistemi ile gerçekleşmiştir.

  E-Devlet Kimlik Doğrulama Sistemine Nasıl Giriş Yapılır

PTT’den alacağınız E-Devlet şifresi ve size ait olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numaranız ile E-Devlet kimlik doğrulama sistemine giriş yapabilirsiniz. Bu bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra gönder butonuna tıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle yaşlı, hamile, sağlık problemi olan ve engelli vatandaşlar açısından son derece önemli olan bu sistem işlemlerin çok rahat ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Şahsen başvurusu yapılan şifreler cep telefon veya e-posta adreslerine gönderilmektedir. E-Devlet kimlik doğrulama sistemi ile güvenlik açısından var olan şifrenizi değiştirebilirsiniz.

E-Devlet Kimlik Doğrulama İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

 

Bir önceki yazımız olan SSK SİGORTA SORGULAMA'NIN YENİ ADRESİ başlıklı makalemizde sigiorta sorgulama, ssk sigorta sorgulama ve ssk sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sorularınızı Buradan Sorabilirsiniz:

*

1 Yorum

  1. ibrahimkoç dedi ki:

    şifremi unuttum