Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » E-Devlet » e-devlet şifrem yanlış

Sponsorlu Bağlantılar

e_devlet_logo21Evet E-devleş şifresi ve şifreli işlemler kişilerin şifrelerini değiştirmeyi bilmediği için yada var olan şifrelerini daha basit hale getirmediklerinden unutuyorlar oyuzden sürekli e-devlet şifrem yanlış yada e-devlet şifremi bilmiyorum gibi aramaların çoğaldıgını saptadık. buna çözüm olarak vatandaşların e-devlet şifrelerini panellerine girip akılda kalıcı ama basit olamayan şifreler ile değiştirmelerini. Yada var olan şifreleri kendilerine mail atarak e-devlet şifreisni güvene almaları gerekmektedir. Böylece internete girdiğinizde e-devlet işlemi yapmak istediğinizde şifrenizi bilemseniz bile e-mail inize girip e-devlet şifrenizi ordan kopyalayabilirsiniz bu bir pratik çözüm olabilir. yada e devlet paneline gişirş yaparak şifrenizi değşitirebilirsiniz.

Unutmayın e-devlet şifrenizi unutursanız bunun cezasıda size kesiliyor ve yeni bir e-devlet şifresi almak için 10 tl bir ücret ödemeniz gerekiyor ptt şubesine oyuzden güvenle saklayabilecğeiniz bir yerde ve basit bir şifreleme olmadan akılda kalıcı bir şifreleme yapınız. E-devlet işlemleri şifre işlemleri için bir hat ALO 160 açıldı burayı arayıp yardım alabilirsiniz eğer e-devlet girişleirnde sorun yaşıyorsanız e-devlet ve şifre işlemleri ile tüm sorularınızı bu hattı kullanarak iletebilirsiniz.

e-devlet işlerinin aslında onli,ne olarak tek bir kalemde yapılması güzel bişey böylelikle ssk nuamran neydi bagkur nuamram neydi su sayacının nuamrası neydi gerek kalmadan herşeyin nuamrası kendi tc kimlik nuamramız oluyor. böylece yüzlerce yerin abonelik numarasını ezberlemek yerine tek tc nuamramızı ezbere bilmemeiz yeterli kalıyor , birde tabi e-devlet şifremizi. oyuzden bu sisteme insanlar alışana kadar bu aksiliklre sürekli olucaktır fakat dediğimiz konuya bahsi geçen ilk geçici şifreniz karmaşıktır onu mutlaka güncelleyiniz akılda kalıcı basit olamayan bir şifre seçiniz eğer kaybederseniz dediğimiz gibi PTT şubesine gidip 10 tl daha ödemek zorunda kalıcaksınız. insanlara tam olarak sistemi tanıtmadan e-devlete geçiş yapıldıgından bu sorunlar hep olmaktadır. E-devlet giriş ekranına ulaşmak ve şifre bilgileirnizi girmek için tıklayın

Bir önceki yazımız olan SSK SİGORTA SORGULAMA'NIN YENİ ADRESİ başlıklı makalemizde sigiorta sorgulama, ssk sigorta sorgulama ve ssk sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sorularınızı Buradan Sorabilirsiniz:

*