Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » E-Devlet » İETT RANDEVU almak

Sponsorlu Bağlantılar

iettİETT RANDEVU

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz yıl İETT tüm kart almak isteyen vatandaşlara kolaylık sağlayabilmek amacı elektronik randevu sistemine geçiş yaptı. Bu yeni elektronik randevu sistemi ile tüm vatandaşlar iettt seyahat kartlarının işlemlerini veya iett seyahat kartlarınının alımını  iett nin resmi sitesi üzerinden elektronik randevu alarak yapabilecek. Elektronik randevu ile sizlere işlem için sistem otomatik bir numara ve saat dilimi atıyor ve bu numara ve saat de iett ye giderek hızlıca tüm kurumsal veya kişisel işlemlerinizi yaptırtabiliyorsunuz.

Ayrıca yeni bir hizmet daha vererek iett den elektronik randevuyu dilerseniz İett nin resmi sitesinden veya iett nin çağrı merkez numaralarından alabiliyorsunuz. İstanbul içerisinde otobüsleri, metrobüsleri, tramway vb. toplu taşıma araçlarını kullanabilmek için iett nin vermiş olduğu seyahat kartını almanız gerekiyor. Bunun içinde iett kurumu sizleri zamandan tasarrufa geçirebilmek için bu sisteme geçiş yaptı.

İettnin resmi sitesi olan iett.gov.tr adresi üzerinden veya İETT nin çağrı merkezi numarası olan 444 18 71  numaralrı çağrı merkezi numaralardan elektronik randevu alarak o uzun iett kuyruklarını bekleyerek vakitinizi boşa geçirmeniz artık gerekmiyor. Elektronik olarak başvurunuzu yaptıktan sonra size en uygun olan yer, tarih ve saati seçiyorsunuz daha sonra bu belirlemiş olduğunuz zaman ve yer diliminde belirtilen yere giderek tüm işlemlerinizi yaptırtabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan SSK SİGORTA SORGULAMA'NIN YENİ ADRESİ başlıklı makalemizde sigiorta sorgulama, ssk sigorta sorgulama ve ssk sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sorularınızı Buradan Sorabilirsiniz:

*