Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Emekli » İNTİBAK SORGULAMA

Sponsorlu Bağlantılar

emeklilik işlemleriİNTİBAK SORGULAMA NASIL YAPILIR?

İntibak zammı emekliler tarafından aylardır merakla bekleniyordu. İntibak hesaplama işlemi tablolar ile oldukça karışık bir hal almıştı. Bunun farkında olan SGK geliştirdiği uygulama sayesinde emeklililerin intibak zamlarını kolay bir şekilde öğrenmelerini sağladı. Şimdi intibak sorgulama işlemi için size vereceğimiz talimatları eksiksiz bir biçimde yerine getirmelisiniz. Talimatlar sonucunda oldukça basit bir şekilde intibak sorgulama işleminizi sonuçlandırabilirsiniz. Şimdi öncelikle aşağıdaki bağlantıya tıklayınız. Ardından SSK Sicil Numaramızı ve TC kimlik numaranızı ekranda ki doğru yerlere giriniz. Bilgilerinizi girdikten sonra ‘Sorgula’ butonuna tıklayınız. Şimdi intibak sorgulama işleminize başlamak için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

 

İNTİBAK SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan SSK RANDEVU başlıklı makalemizde alo 182, ssk randevu ve ssk randevu al hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sorularınızı Buradan Sorabilirsiniz:

*

8 Soru Cevaplanmış

 1. ahmet keser dedi ki:

  kolay gelsin ben 1973 de işe başladım 2004 emekli oldum benim maaşıma ne kadaer zam yansıyacak tşkler cvp bekliyorum ……..

 2. MEHMET MAHİR KAYA dedi ki:

  çok teşekkürler

 3. Mehmet Çivi dedi ki:

  kolay gelsin ben maaşıma ne kadaer zam yansıyacak tşkler cvp bekliyorum ……..

 4. AHMET GÖRÜCÜ dedi ki:

  çok güzel bir sistem

 5. hilal yüce dedi ki:

  annem 1993 te babamın vefatından dolayı malülen bağkurdan emekli oldu. intibak yasasından faydalana biliyormu? teşekkürler.