Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Çalışan Sigortalılar » KREDİ KARTI İLE BAĞKUR BORCU – SGK PRİM ÖDEME

Sponsorlu Bağlantılar


26_eko_kredi_karti_ucreti(1)Kredi Kartı İle Prim Ödemesi Nasıl Yapılır?

Kredi kartlarının kullanım alanları gün geçtikçe genişlemektedir. Birçok fatura ve borç ödemelerimizi kredi kartı ile ödeyebilmekteyiz. Yürütülen çalışmaların sonucunda artık borçlular Bağkur borcu ve SGK prim ödemelerini kredi kartları ile Ziraat Bankası sanal post aracılığı ile yapabilmektedir. Bu işlemler internet üzerinden oldukça kolay yürütülebilinmektedir. Kredi kartı ile Bağkur borcu ve SGK prim ödemesi yapabilmek için öncelikle size vereceğimiz bağlantıya tıklayarak ilgili sayfaya gitmelisiniz. Bu sayfada öncelikle sicil numaranızı girmelisiniz. Bu işlemin ardından sorgu kısmından işleminizi seçerek doğrulama kodunu girdiğinizde ödeme sayfasına ulaşmış olacaksınız. Bu sayfada kredi kartı bilgileriniz ile birlikte Bağkur borcu ve SGK prim ödemelerinizi yapabileceksiniz.

 

Kredi Kartı İle SGK Prim ve Bağkur Borcu Ödemesi: Ödeme Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız

 

 Yapacağınız tüm işlemler yüksek güvenlik önlemleri ile birlikte gerçekleşmektedir. İçiniz rahat bir şekilde kredi kartı ile Bağkur borcu veya SGK prim ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı bilgilerinizin burada başka şahısların eline geçmesi olanaksızdır.

Bir önceki yazımız olan EKSİK GÜN BİLDİRİMİ başlıklı makalemizde ek 10, eksik gün bildirim formu ve eksik gün bildirimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sorularınızı Buradan Sorabilirsiniz:

*

2 Soru Cevaplanmış

  1. Halis YILDIRIM dedi ki:

    Ben SSK. nın yönlendirmesiyle ilgili hastahanelerden rapor alarak malülen emekli talebinde bulundum fakat yapılan yazışmalardan sonra bağkur a borcumun olduğunu ve bu borcu yatırdığım takdirde malülen emekliliğimin olacağını söylediler ben 20,00,TL,yirmibin olan borcumu kredi kullanarak ödedim makbuzla gittiğimde bana sen malülen olamazsın çünkü iş görmezlik derecenin kaç oldğu belirlenmemiş diyerek.Tekrar bölgeye ÖZÜRLÜ olarak emekliliğini istiyeceğiz dediler ordanda yazı geldi bu gibi kararlara Ankara Kocatepe sağlık sosyal güvenlik merkezi karar verir diye ,Bu defa Ankara ya yazışma yaptılar şimdi oradan gelecek cevabı bekleyeceğim . oda olmazsa nereye baş vurablirim. toplamda 5,500 güne yaklaşan bir hizmetim vardır.Ayrıca malülen bağlanan maaş ile özürlü ye bağlanan maaş arasında çok fark varmı aydınlatırsanız memnun olurum.12,11,2012