Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » SGK » KREDİ KARTI İLE PRİM ÖDEME

Sponsorlu Bağlantılar

547866583703Zamanı gelmiş fakat nakit sıkıntısı yüzünden ödenemeyen primler için müthiş bir çözüm diyebiliriz. Sistem sizi Ziraat Bankası ve Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumunun ortak çalışması olan bir web sayfasına yönlendiriyor ve bilgilerinizi girip kredi kartınız ile prim ödemelerinizi yapabiliyorsunuz.
Sistemi kullanmak için direkt adresi şöyle: https://sgk.ziraatbank.com.tr/Linki tıkladıktan sonra karşınıza gelen pencerede T.C. Kimlik No, Vergi Kimlik Numarası, Sosyal Sigortalar Kurumu Sicil Numarası (üç numaradan herhangi biri yeterli olmaktadır) Sorgu Tipi ( SSK Borçlanma, GSS Prim, Emsan Prim, Bağkur Cari ve Bağkur Prim, Kişi Borç Ödeme, Ek5 borç, Ek6 borç, SSK geçmiş Dönem, SSK İşveren Cari, Bağkur Taksit, Bağkur SGDP, SSK İşveren 6111) istek formunu göreceksiniz. Burada bulunan bilgileri doğru bir şekilde girip sorgu tipinizi seçtikten sonra hemen aşağıda yer alan güvenlik kodunu giriniz. İşlemlerinizi tamamladıktan sonra “Sorgula” butonuna basın. Karşınıza Ödeme sayfanız gelecektir. Bilgileri doldurduktan sonra ödemenizi gerçekleştirmek için bilgilerinizi tekrar kontrol edip onaylayınız

Bir önceki yazımız olan GENEL SAĞLIK SİGORTASI | GSS başlıklı makalemizde erkek GSS, gelir tesiti ve genel sağlık sigortası hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sorularınızı Buradan Sorabilirsiniz:

*