Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » SGK » SGK AKTİVASYON

Sponsorlu Bağlantılar

 sgkSGK AKTİVASYON İŞLEMLERİ

 Bağ kur, Sosyal Sigortalar Kurumu ve Emekli Sandığının Sosyal Sigortalar Kurumu adı altında birleştirilmiştir. Sgk aktivasyon işlemleri konusunda bilgi almak için ve sağlık hizmetlerinde ki aktivasyon işlemlerinin gerçekleşip gerçekleşmediğini Şifresiz Sgk aktivasyon sorgulama Sosyal Güvenlik Kurumu’nun resmi internet sitesinden öğrenilebilmektedir. Gelişen ve ilerleyen teknoloji ile birlikte çağa ayak uyduran SGK, hizmetlerine internet aracılığı ile de erişim sağlanabilmektedir. Bunun dışında e – devlet üzerinden de yine sgk aktivasyon sorgulamaları gerçekleştirilebilmektedir.

SGK AKTİVASYON SORGULAMA

 Sgk’da sağlık hizmetlerine ait aktivasyon işleminin gerçekleşip gerçekleşmediği konusunda hem Sgk’nın hem de e – devlet internet sitesi üzerinden sorgulama ve bilgi alma işlemleri yapılabilmektedir. Ssk aktivasyon sorgulama, emekli sandığı aktivasyon sorgulama ve bağkur aktivasyon sorgulama işlemlerinin tümü yapılabilmektedir. E – Sgm Hizmet sorgulama ekranında yer alan bilgilerin doğru olarak doldurulmasının ardından açılan ekrandan sağlık provizyon sorgulama seçeneğinden ilgili tarih girilerek işlem yapılabilmektedir.

 

SGK AKTİVASYON İŞLEMLERİ İÇİN : LÜTFEN BURAYA TIKLAYINIZ.

 

Bir önceki yazımız olan GENEL SAĞLIK SİGORTASI | GSS başlıklı makalemizde erkek GSS, gelir tesiti ve genel sağlık sigortası hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sorularınızı Buradan Sorabilirsiniz:

*