Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Genel » SGK DESTEK HATTI

Sponsorlu Bağlantılar

sgk-intibak-zammi-hangi-emekli-ayliklarinda-gecerliSGK DESTEK HATTI

Sosyal güvenlik kurumu her gün gelişen teknolojiye ayak uydurarak yeni bir yeniliği hayatımıza soktu. Bu yenilik Sosyal Güvenlik Kurumu danışma hattı. Bundan sonra merak ettiğiniz soruların cevabını öğrenmek için bir tanıdığa veya sosyal güvenlik kurumuna gitmenize gerek kalmıyacak.

Sosyal güvenlik kurumu alo destek hattından istediğiniz bilgileri edinebilir kafanıza takılan soruların cevabını konunun uzmanlarından alabilirsiniz.  Sosyal güvenlik kurumu Alo SGK destek hattının numarası  “170” dir. Telefonunuzdan sadece 170 i tuşlayarak sgk destek hattına bağlanabilirsiniz. Ayrıca alo sgk destek hattına soru larınızı değil görüş, eleştiri, ihbar, öneri gibi her türlü konuları iletebilirsiniz.
SGK kurum ve bünyesinde herhangi bir sorununuz yada  bilgi almak istediğiniz konuda 170 i tuşladıgınızda karşınıza çıkan operatör yardımı ile ilgili konuları tuşlayıp size yardımcı olucak en yakın temsilciye bağlanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yüksek emekli maaşının formülü ne ? başlıklı makalemizde emekli maaş artışları, kimler yüksek emekli maaşı alır ve yüksek emekli maaşı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sorularınızı Buradan Sorabilirsiniz:

*

4 Soru Cevaplanmış

 1. aslan kala dedi ki:

  benim primim dolu yaş bekliyorum erken emeklilik söz konusumu

 2. amelıyat oldum rapor paramı alamıyorum dedi ki:

  ben 2012 12 07 de amelıyat oldum devlet hastanesinde şirketim raporumu sgk ya bildirdi ve hastanede sisteme girdigini söledi ama ben hala paramı alamadım ve sistemde de görünmüyor lütfen yardım…

 3. hasan karabulut dedi ki:

  1976 yılından sigortalıyım sigorta sicil numaram 10.234.456 dır bu sicil numaramdaki günlerimin cıkarılmasını rica ederim

 4. mehmet ali şimşek dedi ki:

  Rapor param yatmışmı bilgi almak istiyorum