Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » E-Devlet, Emekli, SGK Sorgulama » Sgk Emeklilik Hesaplama

Sponsorlu Bağlantılar

Ne-Zaman-Emekli-olabilirimSgk Emeklilik Hesaplama ne zaman emekli olacagınızı aşağıdaki formu kullanarak tahmini olarak hesaplayabilirsiniz. aşağıdaki forma Cinsiyetinizi, ilk işe giriş tarihinizi yazarak ssk emeklilik tarihi ve kalan gün prim sayısını yada kalan yaşınızı öğrenebilirsiniz. böylelikle kaç gün daha sigortalı çalışarak “Nezaman emekli olabilirim” sorusuna cevap bulmuş olacaksınız. sgk emeklisi olmak için farklı yıllarda yaş sınırlamaları getirdi en son düzenlemeye göre 2000 yılındna sonraki vatandaşlar 60 yaş sınırını beklemek zorunda 60 yaşdan önce emeklilik dönemi 2000 yılındna önce sigorta başlangıcı olan sigortalılar için geçerli kılınmaktadır. SGK emeklilik hesaplamak için aşağıdaki basit emeklilik hesaplama cetvelindne faydanalanabilemniz için gerekli laanları doldurun ve yaşınızı yazdığınız alanda yaşınızı yazıp ENTER tuşuna basınız. ssk gün sayısını merak ediyorsanız bu konumuzda SSK GÜN SORGULAMA sayfasına giderek ordanda tam gün sayınızı öğrenebilirsiniz.
Emekli olmak ve sigortadan para almak için sadece gün sayısınızı doldurmanız yeterli değildir yaş sınırınıda doldurmanız gerekmektedir. yad ayaş sınırınız dolsada gün sayısı eksik olan vatnadaşlar emekli olmaya hak kazanamazlar. emekli olabilmek için emeklilik yaş sınırı ve emeklilik için sgk gün sayısı nı doldurmak zorundasınız.

SGK Emeklilik Hesaplama

Bir önceki yazımız olan SSK SİGORTA SORGULAMA'NIN YENİ ADRESİ başlıklı makalemizde sigiorta sorgulama, ssk sigorta sorgulama ve ssk sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sorularınızı Buradan Sorabilirsiniz:

*

7 Soru Cevaplanmış

 1. emre ince dedi ki:

  sigortam kaç gün olmuş

 2. ilyas yayla dedi ki:

  sigorta yapıldığını görmek istiyorm

 3. selime çiritkaya dedi ki:

  benım 660 gunum istanbulda gorunuyor bunun ıcın ne yapmam lazım cevaplarsanız cok mutlu olurum

 4. mehmet aslanoglu dedi ki:

  sayin yetkili

  1998 de ise girisim ssk var 1600 gunum var geriye kalan donuk icin calismadigimgunleri yatrimadurumun yada aff varmidir

 5. Burhan Coşkun dedi ki:

  ne zaman emeli olabiliriim ne kadar maaş alabilirim

 6. yüksel güler dedi ki:

  ne zaman emekli olurum

 7. benaydolgun dedi ki:

  SIGORTAM KAC GUN