Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » SGK » SGK EVRAK TAKİBİ

Sponsorlu Bağlantılar

 evrakEVRAK TAKİBİ

Sosyal Güvenlik Kurumu çalışan hemen herkesin işinin olduğu ya da herhangi bir nedenle ile müracaat etmiş olduğu resmi bir kurumdur. Sosyal güvenlik Kurumu’na herhangi bir iş ya da işlem için ya da herhangi bir bilgi talebi için kuruma yazılı olarak müracaat etme olanağı bulunmaktadır. Kuruma müracaat etmek için de evrak takip numarasını ve tarihini doğru olarak bilmemiz gerekmektedir. Bu bilgiler ile Sgk evrak takibi işlemlerini gerçekleştirebiliriz.

İNTERNETTEN SGK EVRAK TAKİBİ

 Gelişen teknoloji ile birlikte internetin kullanım alanı da hızla gelişmeye başlamıştır. Gelişen bu teknoloji ile birlikte pek çok resmi kurumda internet aracılığı ile vatandaşlara gerekli konularda bilgi alabilme ve işlemlerini gerçekleştirebilme imkânı sunmaktadır. Sosyal Güvenlik Kurumu da internet üzerinden hizmet sunmaktadır. Sgk evrak takibi e – devlet üzerinden ve Sosyal Güvenlik Kurumu’nun resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Kuruma yapmış olduğunuz başvurular ile vermiş olduğunuz dilekçelerin hangi aşamada olduğunu öğrenebilmeniz mümkün olmaktadır.

 

SGK EVRAK TAKİBİ İÇİN: LÜTFEN TIKLAYINIZ.

Bir önceki yazımız olan GENEL SAĞLIK SİGORTASI | GSS başlıklı makalemizde erkek GSS, gelir tesiti ve genel sağlık sigortası hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sorularınızı Buradan Sorabilirsiniz:

*

1 Yorum

  1. mesut güngörmez dedi ki:

    29.04.2013 tarihinde 6211896 sıra numarası ile emeklilik işlemlerimi başlattım. henüz bir evrak bana ulaşmadı bu konuda bilgi almak istiyorum. tşk ler