Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » SGK » SGK GECİKME FAİZİ

Sponsorlu Bağlantılar

gecikme faiziSGK Gecikme Faizi Sorgulama

SGK geliştirdiği çeşitli uygulamalar ile işlemleri online platforma taşımaya devam ediyor. Bu uygulamalar ile işlemlerinizi çok basit bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür. Bunlardan bir tanesi de Gecikme Zammı Hesaplama uygulamasıdır. Bu uygulamayla birlikte SSK gecikme zammı sorgulayabilir hesaplayabilirsiniz. Bilindiği üzere SGK zamanında ödenmeyen borçlar için faiz uygulaması yapmaktadır. SGK faiz oranları ile birlikte yapılan hesaplama sonucu bir gecikme zammı oluşturulmaktadır. SGK faiz hesaplama işlemi oldukça karmaşık bir işlemdir. Şimdi size vereceğimiz bağlantıya tıklayarak SGK faiz hesaplama işleminizi yapabilirsiniz. SGK faiz oranları her yıla her aya göre farklılık göstermektedir. Bu yüzden farklı zamanlarda yapılan aynı hesaplamalar farklılık göstermektedir. Verdiğimiz bağlantıda gideceğiniz sayfada gecikme zammı hesaplama işleminizi gerçekleştirirken borçlarınızın tarihini eksiksiz ve doğru bir biçimde girmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde SGK faiz hesaplama işleminizde yanılgıya düşebilirsiniz.

 

Gecikme Faizi Hesaplama Sayfası: Lütfen Tıklayınız!

Bir önceki yazımız olan GENEL SAĞLIK SİGORTASI | GSS başlıklı makalemizde erkek GSS, gelir tesiti ve genel sağlık sigortası hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sorularınızı Buradan Sorabilirsiniz:

*

2 Soru Cevaplanmış

  1. alaattin göneş dedi ki:

    09.2011… 280.40tl 10.2011…. 233.68tl ödenmemiş prim borcum var. 25.10.2011 çıkış tarihim.. borcumu ödemek istiyorum… şuan benim nekadar ödemem gerekiyor..