Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » E-Devlet, SGK Sorgulama » Sgk Hizmet Dökümü

Sponsorlu Bağlantılar

sgkSgk Hizmet Dökümü

Sgk hizmet dökümü sorgulama işlemleri birkaç şekilde yapılabilmektedir. Bun yöntemlerden ilki olarak sgk nın resmi sitesi olan www.sgk.gov.tr adresini kullanarak hiçbir şifre girmeden sgk hizmet dökümü almak için ilk önce yukarıda belirttiğimiz siteye girin. Daha sonra ise belirtilen form üzerindeki sizden istenen Tc kimlik numarası, cilt numarası, aile sıra numarası bölümlerini eksiksiz olarak ve doğru bir şekilde doldurun. Bu işlemleri doğru bir şekilde yaptığınız takdirde sgk hizmet dökümünüzü alabilirsiniz.

Diğer bir yöntem ise e-devlet sistemini kullanarak sgk hizmet dökümü sorgulama işlemidir. Bu yöntem için sizden Tc kimlik numarası ve e-devlet şifresi istemektedir. Şifreniz bulunuyor ise www.e-devlet.gov.tr adresine girerek  Hizmet Dökümü 4A bölümüne tıklayarak sgk hizmet dökümünü alabilirsiniz.

Eğer şifreniz bulunmuyor ise size en yakın PTT şubesine giderek 1 TL karşılığında e-devlet şifresi temin edebilirsiniz. Burada unutmamanız gereken ince bir detay ise e-devlet şifrenizi kaybeder veya unutur iseniz yeni bir şifre almak için tekrar 10 TL ödeme yapmanız gerektiğidir. Detaylı bilgi veya yardım almak için sosyal güvenlik kurumunun destek hattı olan ALO 170 i ücretsiz olarak arayarak detaylı bilgi edinebilir veya sitemizin altındaki yorum kutusuna detaylı açıklama yazarak uzmanlarımız veya diğer ziyaretçilerimizden yardım alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan SSK SİGORTA SORGULAMA'NIN YENİ ADRESİ başlıklı makalemizde sigiorta sorgulama, ssk sigorta sorgulama ve ssk sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sorularınızı Buradan Sorabilirsiniz:

*

3 Soru Cevaplanmış

  1. soner yalçın dedi ki:

    ssk sorgulamam lazım askeri kımlıkte cılt no yazmıyo cılt numaramı verırmısınız

  2. ali dedi ki:

    günlerimi öğrenmek istiyorum

  3. bayram adanur dedi ki:

    h2fr