Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » SGK » SGK SSK RAPOR PARASI SORGULAMA

Sponsorlu Bağlantılar

raporRapor Parası Sorgulama

SSK rapor parası sorgulama internet üzerinden gerçekleştirilebilen bir işlemdir. SGK rapor parası sorgulama işlemi için ihtiyacını duyduğunuz tüm bilgileri SSK Gün Sorgulama ekibi olarak, bu yazımızda sizlere sunacağız. Öncelikle bunun için size vereceğimiz bağlantıya tıklayarak SSK rapor parası sorgulama sayfasına gitmelisiniz. Burada SSK rapor sorgulama işlemi için sizden bazı bilgiler istenecektir. Bu bilgileri eksiksiz bir biçimde girdiğiniz zaman sol sütunda bulunan iş görmezlik sekmesine tıklayınız. Burada SSK ya tabii olanlar 4A’ya,   BAĞ-KUR lular ise 4B’yi tıklamalısınız. Raporlu olduğunuz tarihler arasında prim ikramiyenizin %50 sini ve maaşınızın 2/3’ünü alabilirsiniz. İlk gün için rapor parası verilmez. Bu atlanılan bir noktadır. Şimdi aşağıdaki bağlantıya tıklayarak rapor paranızın yatırılıp yatırılmadığını öğrenebilirsiniz.

Rapor Param Yattı mı: Öğrenmek İçin Tıklayınız!

Bir önceki yazımız olan GENEL SAĞLIK SİGORTASI | GSS başlıklı makalemizde erkek GSS, gelir tesiti ve genel sağlık sigortası hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sorularınızı Buradan Sorabilirsiniz:

*

263 Soru Cevaplanmış

 1. yücelgünay dedi ki:

  rapor paramı nezaman alabilirim saygılarımla kolagelsin engec bu ayın yirmidördüne kadar elime gecer mi acaba

 2. erkan ok dedi ki:

  bir ay önce para çıkmıştı gözüküyordu.ama yatmamıştı.şimdi ise hiçbirşey çıkmıyor neden acaba?

 3. feyzullah aydın dedi ki:

  Yönlendirmeniz gerçekten çok olumlu teşekkür ederim.

 4. musa dedi ki:

  Kolay gel sn rapor paramı ne zaman alabilirm

 5. sezgin işbilen dedi ki:

  raporumun üzerinden 2 ay geçti ama halen alamadım bankaya her gidişimde yatmadığını söylüyorlar ne yapmam gerekir

 6. Battal badur dedi ki:

  Parami bankadanmi yoksa postanedenmi alacagim

 7. Hamdi acele dedi ki:

  15 gün oldu ama hala rapor parası yatmadı neden

 8. Cem Gündüz dedi ki:

  Ödeme durumu kisminda merkeze gönderildi yaziyor. Bu tam olarak ne demek? Parami gidip alabilir miyim?

 9. nuri eyüpler dedi ki:

  geçen ayın 06 ile 11 arasında raporluydum rapor param gözükmüyor yardımcı olursanız sevrim teşükler

 10. sıla dedi ki:

  sorgulama yaptığımda bankaya(ziraat) gönderilmedi yazıyor,nu ne anlama geliyor

 11. ibrahim çolak dedi ki:

  28.11.2012 tarihinde raporum bitti. rabor paramı ne zaman alırım. bilgilendirebilirmisiniz?

 12. hamdi acele dedi ki:

  aykut bey cwp beklıyorum sızden geçen ayın 25 inde rapor aldım parası hala yatmadı ne zaman yatar ?

 13. kürşad esin dedi ki:

  devletimiz ne güzel iş yapıyor ya allah zeval vermesin 3 günün parası verilmiyormuş 3 günü geçersede 2 ay sonra yokk yaa valla çok iyi devam etsinler böyle halkımız çok iyi niyetli…

 14. sinan dedi ki:

  bankada param yatmadı gözüküyor.sorguda merkeze gönderildi derken ptt yimi kastediyor yoksa merkezdeki ziraat bankasınımı…ptt ye artık para yatmadığı söyleniyor bu doğrumu

 15. ibrahim çolak dedi ki:

  08/112012 tarihinde raporum başladı,28/11/2012 tarihinde raporum bitti. rapor paramı ne zaman alabilirim. teşekkür ederim kolay gelsin..

 16. Niran Seçil KILIÇ dedi ki:

  Okul nedeni ile yaz döneminde staj gördüm-Rahatsızlığım nedeni ile rapor aldım. Staj aylık ücretimi eksik aldım. Tarafıma bir ödeme söz konusu mudur.? Raporlu süre için.?

  • Aykut Otu dedi ki:

   Staj döneminizde sigortanız yapıldı ise bu mümkün olabilir. En doğru bilgiyi SGK’dan alacaksınızdır. Lütfen kuruma başvuru yapınız.

 17. zehra sever dedi ki:

  Üni. hastanesinde ssk lı olarak şirket personeliyim.2 gün raporum vardı 52 tl maaşımdan kesildi .Geri ödemesinin olmadığını söyledirler. Bu konuda beni bilgi verirseniz çok sevinirim.

 18. zübeyir akbulut dedi ki:

  amaliyat oldum hastanade yattıgım günler 34 gün rapor aldım iş geldi sgk kurumuna gittim hastane bildirmemiş dedi hastaneyi aradım biz buradan baglı şirketin baglı sgk evrakları gönderdik arıyom sgk evrak bize gelmedi hastane göndereli 10 günü geçmiş raporum biteli 10 gün oluyo bu rapor parasına ihtiyacım var ama ortada bişey yok ne yapmam lazım
  bu kadar beklemem normalmi bir yerlere başvurmam gerekşiyomu

 19. ahmet çetin dedi ki:

  01,01.2012 de bi iş kazası gecirdim iş yeri iş kazası diye ssk ya bildirmemiş.. Ve ben paramı tam bir senedir alamıyorum bu durumda ne yapmam lazım..

 20. hüseyin sandal dedi ki:

  5 gün lük raporluydum ne gibi işlemler yapmam gerekiyor parasını alabilmek için tşkler

 21. gülşah gedikli dedi ki:

  Haziran ayinda raporjm vardi postaneden alamdim nerden alicam

 22. ümit özbek dedi ki:

  benim raporum 23.10.2012 den 07.12.2012 ye kadar 45 günlüktü rapor param çıktı ama ödeme başlama tarihi 23.10.2012 ödeme bitiş tarihi 01.12.2012 yazıyor. yedi günü niye ödememişler. bir yanlışlık yokmu.

 23. taner çatakoğlu dedi ki:

  merkeze gönderildi yazıyor ziraat bankasına gittim para gözükmüyor diyor ne yapmam lazım

 24. Serdar Demirkollu dedi ki:

  İş kazası geçirip ayağım kırıldığı için 30 ar günden toplam iki ayrı raporum var. Bu raporlarımı iş yerime teslim ettim. Bunun dışında paramı alabilmek için ayrı bir işlem yapacak mıyım yoksa hizmetiniz olan rapor parası sorgula kısmından takip edip yatmasını mı bekleyeceğim? Teşekkür ederim.

 25. münir ergin dedi ki:

  rapor paramı ne zaman alabilirim.iyi çalışmalar

 26. mehmetyoldaş dedi ki:

  merhaba raporlu olunan ay cıkmadan o ay icinde para almak mumkunmu

 27. aygül uzun dedi ki:

  24.12.212 tarinde raporum bitti parasını ne zaman alabilirim

 28. abdullah oral dedi ki:

  nezaman ve nasıl alırız

 29. tarkan güçel dedi ki:

  merhaba ben kasım 16 da iş kazası geçirdim 40 gün rapor aldım rapor paramı ne zman alırım ve bu rapor parası aaşımın brütü üzerindenmi yatıyor ben tuza ssk yı aradım 214-214-425 yatırılacağını söylediler 40 gün iş kzası raporluya bu para az değilmi

 30. seda güneş dedi ki:

  dogum rapor parasına ay ay almak koşulu ile başvuru yapmıştım ama hala hesabımda para yok bu toplumu alacagım anlamına gelıyor?

 31. ali fuat çevik dedi ki:

  1 aydan fazla raporluydum ama raporumun biteli 15 20 gün oluyor hergün ziraat bankasına gitip soruyorum ne hikmetse her gitmemde yok deniliyor bu rapor ücretimi ben nezaman alacağımı inanınki bilmiy bana 1 günde söylenmiy o parayada cok ihtiyacımda var ben bu parayı nezaman alırım almam çünki ben hiçbir bilgi alamiyorum

 32. mesut güvercin dedi ki:

  50 gün oldu istirat paramı alabilirmiyim nerden alıcam yarın alma şansım olurmu bankadanmı postanedenmi

 33. burak dedi ki:

  27.11.2012 Ttarihinde 5 günlük rapor aldım .doktor sonradan üç gün dha uzattı tahliller çıkınca doktor 12 günlük bi rapor daha verdi hastaneden artık sistem değişti sizin bişey yapmanıza gerek yok denildi. iki hafta içinde ziraat bankasına yatırılacağı söylendi ama hala yatırılmadı .her hangibi işlem yapmamımız gerekiyo muydu ?

 34. aslıhan uslu dedi ki:

  02-07 Aralık 2012 tarihleri arasında raporluydum rapor paramı almam için iş yerim ssk ya elektronik ortamda bildirim yaptı benim ekstra yapmam gereken birşey varmı ayrıca ödememi ne zaman ve nasıl alabilirim? Şİmdiden teşekkürler.

 35. ZÜLEYHA AKBAŞ dedi ki:

  12 aralıkta 4 yaşındaki oğlum bronşitten hastaneye yattı.10 gün kadık,çalıştığımdan kendim için rapor istedim,rekatçı olduğuma dair rapor verdiler.işyerimde gitmediğim günlerin maaşını kestiler benden.muhasebede rapor sandığım kağıdın refakatçı olduğuma dair bir bilgilendirme olduğunu söyledi.bu rapor olarak sayılmıyor mu,ne yapmam gerekli,belgenin rapor ödemesi almak için geçerliliği yok mu,ve ben bunu maaşımdan kesildiğinde öğreniyorum.lütfen bilgi verirseniz çok memnun olurum.

  • Aykut Otu dedi ki:

   İnanın bu konuda benimde bir bilgim yok o belgenin ne şekilde değerlendirildiğinden.

 36. ilker dedi ki:

  ben rapor aldım ama sorgulamada görünmüyor ne yapmalıyım

 37. Sevda Çetinkaya dedi ki:

  Merhaba,

  Yukarıda ki sorgulama alanından tüm bilgilerin doğru olduğunu sürekli kontrol etmeme rağmen Hatalı bilgi girdiniz uyarısı alıyorum ve kontrol yapamıyorum. Eşim Ekim ayında ameliyat oldu yaklaşık 30 günlük raporu var. Ziraat bankasına gidiyor ama para yatmamış diyorlar. 45 günü geçti.

  • Aykut Otu dedi ki:

   Lütfen bilgilerinizi dikkatli bir şekilde inceleyiniz. Yanlış bilgi girmediğiniz sürece böyle bir hata almayacaksınız.

 38. belgizar gçmen dedi ki:

  Ameliyat oldum 2 aydır istırahat paramı alamadım nerden alıcam.

 39. Murat Uçak dedi ki:

  merhabalar özel sektörde kamuya baglı alanda calısmaktayım 02-12-2012 ile 12-12-2012 tarihleri arasında 10 gün rapor aldım raporumun aslını şirkete verdim şirket gerekli işlemi yapacagını söyledi ve maasımdan 10 gün keserek eksik yatırdı bankaya gittim param yatmadıgını söylediler acaba baglı oldugum ssk müdürlügüne şirketimin basvurusu dısında tekrar ben kendim basvuruda bulunmam gereklimi yoksa şirketimin yaptıgı basvuru yeterlimidir bu konu hakkında da şirketimin muhasebecisi benim fatih ssk ya giderek raporun fotokopisi ile basvurmam gerektigini ve baglı oldugum kurum ise gerekli olmadıgını benim adıma şirketin muhasebecisi gerekli basvurusu yeterli oldugunu söylediler bu durum karsısında kafam karıstı fatih skk müdürlügünü arıyorum günlerdir telefonlara bakan da yok bu durum karsısında bilgilendirme yapabiliyormusunuz acaba??

 40. hasan ali kacar dedi ki:

  merhabalar eşim 18.12.2012 de hastaneden çıkış yaptı 10 gün rapor verdi doktor 28.12.2012 rapor bitiş tarihi 29.12.2012 kontrol yazdı ama 29 u hafta sonuna geldiği için eim 28.12.2012 cuma günü kontrole gitti ve doktor 10 gün daha rapor verdi yani rapor başlangıcı 28.12.2012 oldo sgk ya gittik evrak vermek için sgk kabul etmedi kontrol tarihi 29 u siz 28.12.2012 de tekrar rapor yazdırmışsınız diee bu durumu nasıl düzeltecez yardımcı olursanız sevinirim

  • Aykut Otu dedi ki:

   Hastaneden o gün hastanede kontrol gördüğünüze dair bir belge alabilirseniz sorun çözülebilir.

 41. alkan demir dedi ki:

  ben ekim ayında evlendim eşim ağustosta işi bıraktı daha öncesinden çalışıyordu.kasımda işe girdi 25 gün sonra fıtık ameliyatı oldu 30+20 olmak üzere 50 günlük rapor aldı ne kadar alacağımızı söyliyebilirmisiniz rapor parası..teşekkürler.

 42. ferhat ünal dedi ki:

  rapor paramı ne zaman alabiliri. yaklaşık 1 ay oldu daha önce rapor aldığım cep tel’ime mesaj gelmişti acaba bi sıkıntı mı oluştu. tşk. ederim

 43. Salih dedi ki:

  Ziraat bankasına 13 ocakta gönderildi diyor tahmini gidip çekebilmem için kaç gün geçmesi lazım. Bi öncekinde 20 gün kadarda ziraat sistemde gözükmüyor diye bekletmişti

 44. ibrahim çöpoglu dedi ki:

  ben 12.12.2012 de iş kazası gecirdim 40 günlük heyet raporu aldım 21.1.2013 iş başı verdi ama tekrar konturola gidecegim tekrar rapor alırsam bu önceki raporamı eklenir yada ben rapor parasını nezaman alırım birde raporu e ropor olarak gönderildi sorgulama yaptıgım zaman raporumu göremiyorum ne yapmam gerekir şimdiden tşk.

  • Aykut Otu dedi ki:

   Rapor başvurunuzu yapan çalışana danışmanızda yarar var. Rapor paranızı ortalama 40 gün içerisinde alabilirsiniz.

 45. yüksel karataş dedi ki:

  rapor biteli 80 gün oldu nezaman alacam

 46. can aslanoglu dedi ki:

  mrb benm 11.10.2012 ile 03.11.2012 tarihi arası 2 adet 10 gunlu raporum var paramı nasıl alabılırm onceden zırat bankasına gonderılmedı yazıyrdu sımdı merkeze gondeıldı yazıyr ne anlama gelıyr 170 aradım henuz net bılgı verılmedı

 47. tanju uçar dedi ki:

  4 ocakta ameliyat oldum. bir hafta rapor aldım. hastaneden verilen raporun tamamı yani aslı ve iki kopyasıda bende. öncelikle paramı alabilmek için bu raporu kime vermem gerekiyor veya kopyalarını ne yapmam gerekiyor. teşekkürler…

 48. hacı ömer bayar dedi ki:

  bir yıl önce telefonuma mesaj geldi rapor paranızı alabilirsiniz diye ama hala yatmadı

 49. ŞENGÜL KARAMAN dedi ki:

  Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi Semihaşakir Kadın Doğum Hastanesinde ameliyat oldum.Amaliyat sonrası raporlarımı 12/10/2012-22372-02/11/2012-23600-23/11/2012-24981 sayılarla ve 3461113320122485-5780 sayılı sistemle ilgili yazılar göderildi.Henüz hiçbirinin rapor parasını almadım.Bu konu ile ilgilenir veya yönlendirirseniz memnun olurum.Saygılar…

 50. Fatih dedi ki:

  Bankaya (Ziraat) Gönderilmedi……. yaziyor aciklamasi nedir simdiden tesekkurler

 51. özgür çakır dedi ki:

  ÇOK GÜZEL Bİ YÖNLERDİRME

 52. ibrahim çöpoglu dedi ki:

  ben 12.12.2012 iş kazası gecirdim 21.1.2013 kadar 40ğünlük heyet raporu aldım 21.01.2013 iş başı verildi tekrar 21.01.2013 den 28.01.2013 ce kadar rapor veridi ve bunun akabinde 28.01.2013 den 28.02.2013 kadar tekrar heyet paroru aldım sorum şu ben bu
  rapor parasını toptanmı alacagım yoksa ayrı ayrımı alacagım ve ne zaman alırım tşk.

 53. davut dedi ki:

  8 gün rapor paramın yatı yatmadığını öğrenmek ist.

 54. doğan akgün dedi ki:

  merhabalar aykut bey 09,12,12 ile 19,12,12 tarihli iki raporum var (açık istirahat) devamında 29,01,13 tarihli ilk iki rapor parası için sgk ya başvurdum onaylandı başvuru tarihim 13,01,13 param yatmadı bugun (29,03,13) tarihinde tekrar sgk ya başvurdum para işleme alınmamış deniyor ama verdiğiniz linkte ziraat bankasına gönderilmedi deniyor sgk müdürlüğü bu konuda bana verdiği cevap bekliyecekmişim. şimdi ropor sonrası ortalama ödeme zamanı 20 gün sizin deyiminizle 45 diyelim ilk rapor tarihinden bugüne 40 oldu fakat bana söylenen 20 gün daha beklemem et60 şimdi sigorta neden ? ne iş yapar ? biz çalışanlardan kesilen para nereye gider ? ve bu nasıl bir sistem ? varmı bunların cevaplarını verebilecek bir yer kişi yada kurum yok sigorta çalışanın yanında olan bir sistem olduğuna inanmıyorum emeklilik hayalleri diyelim 26 yıl var oda bir hikaye her ay sigortaya kesilen para cebime kalsa özel hastanede tedavi olurum kesinti yüksek

  • Aykut Otu dedi ki:

   Doğan bey çok haklısınız. Bu paralar eninde sonunda devlet tarafından ödenmektedir. Benim söylediğim süre ortalama bir süre 20 günde de alabilirsiniz 80 günde de ama ortalama olarak 40 45 gün demekteyiz. Beklemeniz en doğru olan. Ara ara buradan sorgulama yapabilirsiniz.

 55. Güneş Güneş dedi ki:

  merhaba sorgulama sayfasında görüntülenecek sonuç bulunamadı yazıyor. ne yapmam gerekli *

 56. Hayriye Ş. dedi ki:

  Eylül ayına ait raporum var.Üzerinden neredeyse 5ay geçecek fakat hala sistemde gözükmesine rağmen yatmıyor.Daha nekadar beklemem gerekiyor?

 57. Eşref TÜRKER dedi ki:

  Rapor paralarımı nezaman alabilirim acaba?Bu ayın 17sine kadar elime geçermi?

 58. kemal dedi ki:

  Merhaba benim 20 günlük raporum var ve bugün bitti bana sadece tc numaranız üzerinden yatacak dendi ama nereye yatacak bilmiyorum ve nekadar yatıyor bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

  Bugün bir rapor bittiğini gösteren kağıt daha verdiler bana ben daha önce ki rapaorları işyerine teslim etmiştim benim bu kağıdı işyerine veya sgkya vermem gerekiyormu yada rapor parasını almak için benim neyapmam gerekiyor bu konuda bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler.

  • Aykut Otu dedi ki:

   Raporunuzu iş yerinize vermelisiniz. İşyeriniz başvuru yapacak. Ardından bir süre sonra paranızı Ziraat Bankası şubelerinden alabileceksiniz.

 59. Fikret Urhan dedi ki:

  16 ocak 2013 tarihinde iş kazası gördüm iş göremezliğe giriyorum.Görüntülenecek kayıt bulunamıyor diyor.

 60. harun dedi ki:

  paramı alabilir miyim yatmış mıdır acaba ?
  ‘ Ziraat Bankasına Gönderildi 08.02.2013 Manuel Sistem”

  diye bir yazı var…

 61. gokhan dedi ki:

  şimdi biz sigortalıyız devlet ılaç ve hastaneyı karşılıyor sonuçta ben ıkı haftadır evde yatıyorum bunun baska ödemesi oluyormu bıze bılgı amaçlı sadece sonuçta bılmedıgımız çok şey var

 62. Serhat dedi ki:

  21.01.2013 tarihinde rapor aldım ama sistemde kayıt bulunamadı yazıyor rapor parası sorguladımda neyapmalıyım.

 63. mustafa dedi ki:

  merhaba ben yurt dışinda çalışıyodum topluluk sigortası vardı turkiyeye geldiğimde özel bir hastanede açık kalp ameliyatı oldum bana 3 istirahat verdiler yani rapor bu rapor parasını alma şansım varmı yada ne yapmam lazım yaklaşık 6 veya 8 ay çalışamıycam teşekkür ederim..

  • Aykut Otu dedi ki:

   Mustafa Bey eğer burada sigortalıysanız evet var. Ama orada sigortalı iseniz bu durum hakkın bir bilgim yok. Siz yinede hem buaradaki SGK müdürlüğüne hemde orada bağlı bulunduğunuz kuruma durumu danışın.

 64. ferhat dedi ki:

  ziraat bankasına gönerildi dıyor yatmısmıdır acaba

 65. burcu dedi ki:

  merhaba rapor parasının ilk ödemesini aldım ikinci ödemesini henüz alamadım 26 aralıktan sonra alabileceğim söylendi ama henüz yatmamış

 66. SERPİL dedi ki:

  RAPOR PAASININ YATIP YATMADIĞINI ÖĞRENMEK İSTİYORUM

 67. mehmet dedi ki:

  Merhaba ben toplam 18 gün rapor kullandım aralık ayında aralık ayında 4 ocak ayında 4 şubat ayında 10 raporlu olduğum günlerin parasını nasıl alabilirim. sgk sitesinden bakıyor para yatmamış görünüyor. yanlış yerebi bakıyorum. para yatınca ziraat bankasından nasıl çekecem yardımcı olursanız sevinirim.

  • Aykut Otu dedi ki:

   İşyeriniziz başvuru yapması gerekiyor. Ardından yattığı zamam Ziraar Bankası şubelerinden alabilirsiniz.

 68. Ali karabıyıkoğlu dedi ki:

  Sayın Aykut bey SGK sorgulamada merkeze gönderildi yazılı ne anlama geldiği ile ilgili bilgi verirmisiniz. Çok teşekkür ederim

 69. cantekin ülger dedi ki:

  merhaba yetkili
  15.12.2012 de biten raporumum parasını ne zaman alabilirim.
  param hala yatmamış 2014 te mi yatar acabaaa….

 70. mrh dedi ki:

  sistemden bakıyorum ziraat bankasına gönderilmedi diyo merkezde olduğu anlamına mı geliyor eğer öyleyse bu durumda kaç gün içinde bankaya yatar acaba

 71. MEHMET BEŞİR DÜZGÜN dedi ki:

  kolay gelsin ben 20.09.2010 yılında bir ameliyat geçirdim ve ongün iş görmezlik raporu aldım çalıştığım şirketin muhasebesi tarafından gerekli evraklar sgk ya gönderildi lakin üzerinden bir kaç yıl geçmesine , ve bu ongünlük kesinti maaşıma yansıtlmasına rağmen ben sgk dan herhangi bir ödeme alamadım her sorguladığımda ”Ödeme Kaydı Yok!!! ” ibaresi ile karşılaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim…

  • Aykut Otu dedi ki:

   Bu sizin işyerinizin başvurusuyla alakalı.İşyeriniz ile görüşün başvurunun doğru yapılıp yapılmadığını öğrenin. Eğer o kısımda problem yok ise SGK’ya başvuru yapınız.

 72. mustafa yılmaz dedi ki:

  ben 18.12.2012 tarihinde iş kazsı geçirdim kazadan sonra amelayalr falan vs derken 2 aylık geçici rapor aldım raporumun bitiş tarihi 22.02.2013 rapor parasını raprun bitişinden 45 gün sonra mı ala bilecem bu konuda yardımcı olsanız

 73. EZGİ dedi ki:

  merhabalar.şimdi hesabımı sorgularken gördüm 1 yıl önceki rapor param ödendi görünüyo sanırım ziraat bankasıdır artık öyle oluyomuş.bu çekilmediği için silinmişmidir acaba.şimdi tekrar bi raporum varda ozman çıkarmı hesapta.

 74. BURCU GÖÇ dedi ki:

  DOĞUM PARAMI ALMAK İÇİN BUGÜN PTT ye gittim.Artık Ziraat Bankasından alındığını söylediler .SAAT 15.00 SIRALIP 17:00 DE SIRA GELDİ VE PARAMIN GELMEDİĞİNİ SÖYLEDİLER.Nerden takip edeceğime dair bilgi vermeden bir sonraki sıraya atlattılar…….Nerden öğreneceğim paramı nerden alacağıma dair……

 75. m.shbz dedi ki:

  21.12.2012 de 3 gün rapor aldım.3 güne para yatıyormu?

 76. mahmut acer dedi ki:

  4.ayı geçti halen alamadım 10. günlük rapor ücretimi

 77. SONER AKDEMİR dedi ki:

  01.10.2012-20.10.2012 tarihleri arasında istirahat için ödenecek paramı bu güne kadar hala alamadım bunun nedenini öğrenebilirmiyim

 78. yalçın dedi ki:

  Rapor parası ilk önce ziraat bankasına gönderdilmedi diyordu sonra merkeze gönderildi diyor bir daha ziraat bankasına gönderildi yazısınımı beklicem saygılar

 79. Nazli KARASU dedi ki:

  2ocak2013te dogum raporum bitti 11ocak2013te isleme koyuldu bugun 41gun oldu hala yok ne yapmam gerek hergun sayfanizdan sorguluyorum ama yok emzirme parami hemen yatirdilar 2si birlikte yatmasi gerekmiyormu unuttularmi acaba ayrica ardindan 10+10 20 gun rapor aldim onlar yatar mi vede ne zaman yatar lutfen bilgi verin simdiden tesekkurler

 80. mehmet dedi ki:

  gunluk nekadar ödeniyor ne kadar zaman sonra alınır

 81. Gülperibasan dedi ki:

  30730197922tcnolugülperi baskanın rapor ücreti ziraat bankasına yatımı

 82. selim saraç dedi ki:

  rapor parasını ne zman alabilirim tc 38518768792

 83. ethem elbeyi dedi ki:

  şubat 3 ten buyana raporluyum paramı ne zaman alırım

 84. ezgi dedi ki:

  merhaba.2 gün ocaktan 3 gün şubatdan raporum vardı 2 gün ocak ayını sgk ya verdik imzalanması için şubatı daha yeni vericez ayrı ayrı mı yatar para hepsi bir mi yani sgk ya verilen yazı onaylandıktan sonra mı yatıo.. teşşekür ederim.

 85. tolga bacak dedi ki:

  2 ocakta amelıyat oldum acaba rapor paramı ne zman alabılırım.

  • admin dedi ki:

   hastaneden aldıgınız rapor onaylandıktan sonra başvuru yaparak yada işyeirnizdewn bilgi alarak sgk dan eksik günlerin ücretini alabilirsiniz.

 86. güzel dedi ki:

  ödeme durumunda ödendi yazıyor bu benim rapor paramı aldığımımı gösteriyor ama ben almadım rapor parası

 87. serhat kırval dedi ki:

  rapor paralları nezamana yatar

 88. ethem elbeyi dedi ki:

  ŞUBAT PARASI

 89. HAYATİ SEVİNDİK dedi ki:

  3 yerde sigortalı gözükmekteyim rapor ücreti hangisinden hesaplanır normalde aldığım ücret bürük 4.012 tl ama hepsini topladığımda 6.000 tl ye yakın çıkıyor

 90. serkan baş dedi ki:

  2.3 ay önce rapor almıştım rapor paramı ne zaman alabilirim

 91. çağatay sözeri dedi ki:

  ssk rapor parası sorgulama

 92. SELAHATTİN BULUT dedi ki:

  OCAK AYI 10 GÜNLÜK RAPOR

 93. saban özdemir dedi ki:

  ben rapr param olup olmadıgını nerden hangı sayfadan ogrene bılrm

 94. Yaşar USLUER dedi ki:

  Sayın Yönetici,
  14-25 ocak raporluydum. Rapor parasını sorguladığımda, “ödeme kaydı görünmüyor” çıkıyor. Ödeme için neden bu kadar gecikme oluyor? Ayrıca aldığımız bu rapor parasını mutemete verdiğimiz (Nereye yatırıyor bilmiyorum) zaman maaşımızı tam alacağımız söyleniyor. Böyle bir durum var mı? Saygılarımla.

 95. şükran haskaya dedi ki:

  ben 9 ekimde doğum yaptım,doğum iznimde
  3 ocakta bitti,sorgulama yaptıgımda herhangi bilgi çıkmıyor, muhasebe ve hastane sisteme giriş yaptıgını söylüyor… ne bankada nede sistemde göremiyorum,acaba nasıl bir sorun olabilir,ne yapmam gerekiyor, bilgi verirseniz sevinirim…teşekkürler…

 96. Şakir ALTUN dedi ki:

  Merhabalar Ben 20.01.2013 Tarihinde ameLiyat oldum 12 gunluk Rapor aLdim Ama Odeme bilgisinde BoyLe bir Kayit Yoktur Diyor.. Ne Yapmam gerekiyor Ne Zaman Yatar Para TesekkurLer

 97. levent şenyer dedi ki:

  rapor paramı ne zaman alabilirim teşekkürler

 98. merve ipek dedi ki:

  işe başlayalı 45 gün oldu hala rapor parası yatacak.7 Mart’dan beri araştırıyorlar az önce aradım 3 iş günü daha araştıracaklarmış.Bu haftada bitti.

 99. Mustafa Batanay dedi ki:

  florence nightingale hastanesi emekli sandığı hastalarına ek üçret kaç lira alıyor

 100. Yaşar USLUER dedi ki:

  Sayın Yönetici,
  Rapor paramı sorguluyorum. Kapı duvar. Mutemete soruyorum. “Daha yatmamış” diyor. 3. defadır buradan soruyorum, lütfedip cevap vermiyorsunuz. İyi de 14-25 Ocak 2013 rapor paramın sonucunu nasıl öğreneceğim? Her gün böyle sorgulama işkencesi mi yaşayacağız? Daha kaç ay daha beklyeceğiz? E.Posta adresimizi yeşillik olsun diye mi alıyorsunuz? Neden sonucu (yatıp yatmadığını) E.posta adresimize bildirmiyorsunuz? Saygılarımla.

 101. murat dedi ki:

  Normal ameliyat veya rahatsızlık raporlarında günlük ne ücret yazılıyor iş kazasi raporların da kaç lira ücret yazılıyor cevap için teşekkür ederim şimdiden

 102. hakan dedi ki:

  Benim rapor param ne zaman yatacak

 103. idris ekin dedi ki:

  idris ekin 01.02.2013…11.02.2013 tarihleri arası 10 gün rapor aldım başhekim onayladı ama 10 günlük rapor parası alamadım

 104. türkan dedi ki:

  rapor param ne zaman yatcak uzun süreden beri alamıyorum bu nasıl bir sistem ben hala net cevap alamıyorum

 105. selim saraç dedi ki:

  23 şubat ta raporum bitti rapor parasını alamadım hala daha cok bekliycemmi yada sgk ya gitmem gerekiyomu , şirket raporları verdik diyo.
  Selim SARAÇ TC : 38518768792

 106. ersin yılmaz dedi ki:

  05 12 2012 tarihinde ameliyat oldum 04 03 2013 tarihinde çalışır dediler ve ben hala rapor parası almadım.iş yerine soroyorum bizden yana bi problem yok diolar hastaneye soruyorum biz evraklarınızı gönderdik diyolar 170 i arıyorum onlarda bi şey demiyo allah aşkına ben ne zaman paramı alırım

 107. Şakir ALTUN dedi ki:

  MerhabaLar..alo170’i Aradim Ve Raporunuz Sistemde Görünmüyor Dediler Hastaneden OnayLanmasi Lazim Tamam dedim.Aradim Hastaneyi Sistemde görunuyor yoLLamısız Dediler..işYerininde onayLamasi Lazim dediLer Muhasebeye ciktim Onayladik Sistem Var dediler şimdi Ne Yapmam Lazim?

  • admin dedi ki:

   tekrar müracatt edip rapor paranızı talep edicekisniz onaylandı ise sornada en yakın ptt den alabilirsiniz

 108. inci dedi ki:

  merhaba ben ameliyat oldum ve dönem dönem rapor aldım.raporlarımın ikisininin parasını aldım.kalan raporlarımı nerden görebilirim

 109. salih argın dedi ki:

  2008 yılında ameliyat oldum doktor yanlış ameliyat yapınca davalık olduk ama bugüne kadar hiç mahkemeye çıkmadık doktor o yüzden benim raporumu kapatmadı bende rapor paramı bugüne kadar alamadım bu parayı nasıl alabilirim gittim doktora raporumu kapat dedim kapatmıyorum dedi ne yapmalıyım beni aydınlatırsanız sevinirim. saygılarla.

 110. ali karahan dedi ki:

  rapor ödemeleri nezaman içinde yatıyopr

 111. ibrahim dilsiz dedi ki:

  07.02.2013 tarihinden itibaren 3 ay rapor aldım(07.05.2013)rapor paramı ne zaman alabilirim.

  • admin dedi ki:

   raporunuz onaylandı ise sgk dan posta ptt yolu ile alabilirsiniz bunun için raporu sgk siteinde onaylanmışmı bakınız

 112. ibrahim korkmaz dedi ki:

  istırahat parası sorgulama

 113. Yaşar USLUER dedi ki:

  Rapor param ne zaman yatacak?

 114. MERT ORHAN dedi ki:

  ii günler k.gelsin ben biişi sorucaktım ben bi iş yerinde sigortalı çalışıyodum sonra aksilik elimi kırdım 20 gün izin aldım hastaneden ama 20 gün sonra işe geldigimde işten çıktım ben baya oldu ben rapor paramı nereden alıcam ve alıcakmıyım ?

 115. İbrahim Öztürk dedi ki:

  Selam 2013 şubat ayında geçirmiş oldugum ameliyattan dolayı almış oldugum 10 günlük istirahatli rapor paramı ne zaman alabilirim saygılarımla bilgilerinize arz ederim

  • admin dedi ki:

   raporunuzu onaylattıktan sonra sgk ya başvurup en yakın ödeme noktasından alabilirsiniz

 116. cem efekan dedi ki:

  lapor paramı nezaman alırım

 117. ybellikli dedi ki:

  18.MART. 2013 TARİHİNDE RAPOR ALDIM VE BİTECİ GÜN 21 MART’TA 3 GÜN DAHA RAPOR ALDIM VE 23 MART’A KADAR UZATTIM BU RAPOR 3+3 OLARAK MI GECER SADECE 1 ER GÜNÜN PARASINIMI ALIRIM YOKSA 6 GÜN GEÇİP 4 GÜNÜN PARASINIMI ALIRIM.
  TEŞEKKÜRLER

 118. yasin sert dedi ki:

  en son aldığım rapor parasını ne zaman alabilirim

  • zeynep dedi ki:

   09.05.2012 de aldıgım 17 gunluk raporun ücretini bugun ayın 22.03.2013 tarihi olmasına rağmen hala alamadım. her aradığımda yatırılmadıgını soyluyolar. işyeri beyanı gereklı dıyolar işyerimse ıkı kere beyan verildiğini soyluyor. dun aradıgımda size msj gelcek dediler bakalım ne zaman???

   • emrullah dedi ki:

    şubatın 20 de rapor almıştım..istirhat raporu paramı ne zaman alrım..soylermısınzz.rıca etsemm..

    • emre dedi ki:

     mrb 25günlük rapor aldım raporun birini şirkete verdim diğer 2si bende kaldı paramı almam için neyapmalıyım bigi alabilirsem sevinirim saygılarımla

   • zeynep dedi ki:

    bugun msj geldı param yatmış ama 20 gun sonra alabılecegım yazıyo. bakalım alabılecekmıyım?????????

 119. hamza kaya dedi ki:

  rapor parası yattımı

 120. fırat yeter dedi ki:

  slm benim 04 12 201 on gün sonra 14 12 2012 on gündaha toplam 20 gün raporum var ama hala ödeme alamadım nasıl alabilirim tşkler

 121. imran kar dedi ki:

  ben 14 ocakta rapor almıştım hala yatmadı önceden sorgulamadada gözükmüyordu cuma günün görünmeye başladı ama ziraata gönderilmedi yazıyor nezaman gnderilir acaba bi fikriniz varmı

 122. Şakir ALTUN dedi ki:

  MerhabaLar 20.01.2013 de Raporum Vardi Parasini aLamamiştim. Ödeme Kaydı Yok Dıyordu. aLo 170 i Aradim Ve Raporunuz Küçükçekmece SGK müdürlüğünde Görunuyor Dedi.Ama Baktım Hala ödeme Kaydı yok Yazıyor.Şimdi Ne Yapmam Lazım.

 123. hakan aktaş dedi ki:

  RAPOR PARASI ALINMASI

 124. ümit karasan dedi ki:

  Rapor paramı ne zaman alıcam

 125. fatma özturk dedi ki:

  rapor parası onaylandımı

 126. davut seçkin dedi ki:

  28.02.2013 03.03.2013 tarihleri arası istirahatliyim 2 gün hastanede yattı netten baktım 67.33 Ziraat Bankasına Gönderildi diyor 25.03.2013 Çevrimiçi Sistem benim ocak ayı bürüt 1.550 subat ayı burut 1473 ziraat bankasına yatan para az değilmi yoksa bir yanlışlıkmı var kolay gelsin iyi çalışmalar

 127. nihat yılmaz dedi ki:

  istirat paramı nezaman hangi bankadan alabilirim saygılar

 128. demet dedi ki:

  rapor paramı alamadım ben. bankaya bı cok defa gıttım sordum ve her seferınde yatmamıs denildi. yanı 6-7 ay kadar oldu rapor alalı. ama parasını alamadım. bu konuyla ılgılı bı bılgı alabılırmıyım?

 129. sigorta iş günüm nekadar olmuş dedi ki:

  sigorta pirimimi ögrenmek istiyorum emekli olmak için nekadar çalışman lazım

 130. ahmet dogan özbey dedi ki:

  rapor param ne zaman yatar. calışmayan tedavi sonuçlanmayan bir insana neden rapor parası hala ödenmez.

 131. yalçın dedi ki:

  rapor paramı ne zaman alabilirim

 132. murat demircan dedi ki:

  rapor tarihim 17.03.2011 paramı alabilirmiyim

 133. bahattin dernek dedi ki:

  istirat parası sorgulama

 134. hatice vurmak dedi ki:

  is görememezlik sistemine girdim rapor param yatip yatmadigini ögrenmek icin ama ekran cikiyor ve bankaya gönderme zamani online sistem gözüküyor cevap yazarsaniz sevinirim

 135. adil aldırak dedi ki:

  2012 yılı rapor paraları nerden alabiliriz cevab bekliyorum saygılar

 136. soner kapkaç dedi ki:

  5 mart 2013 )6 gün rapor aldım iş kazası ne zaman alabiriz paramızı

 137. cengiz demircan dedi ki:

  29 ocakta iş kazası yaptım 10 gün rapor aldım parasını ne zaman alabilirim

 138. cuma taş dedi ki:

  rapor paramı nezaman alabilirim

 139. fayma kocaman dedi ki:

  10 gün istirahatli kaldım paramı ne zaman ödenecek.

 140. murat şahin dedi ki:

  ameliyat olduğumdan şu anda yataktan kalkacak durumda değilim rapor param bankaya yatmış .bu rapor paramı ben gitmeden nasıl alabilrim.bunun bi kolaylığı yokmu acaba

 141. ertan çelik dedi ki:

  sgk rapor paramı sorguladığımda ziraat bankasına gönderilmedi online işlem yazıyor 7 gün raporlu olmama rağmen 3 gün raporlu yazıyor

 142. volkan dedi ki:

  kaç para olduğunu öğrenmek istiyorum

 143. özlem bozdoğan dedi ki:

  Merhaba sigorta baslangic tarihim 21 subat 2013.9 nisandA ayagimin kirilmasi nedeniyle 10 gun rapor verdi doktor ama 1 ay alcida kalacagini soyledi haftaya raporumu yenileyecegim.benim sorum su rapor oncesinden 120 gun sigorta yatmasi gerekiyormus.benim 120 gunum yok parami alabilir miyim?

 144. siberay yılmaz dedi ki:

  benim raporum ilk ızne ayrıldığım dan 116 gün çıkıyo bana 110 gunluk ödeme yaptılar 6 gunu yok dıyorlar iş yerı mailimi de atmış neden ödenmıyor 6 günüm onu öğrenmek istiyrum ilk izin tarihi 06/12/2012 bitiş tarihi 31/03/2013 25/03/2013 tarihine kadar ödediler …sebebini sordum ödemenız yapılmış diyor memur 110 gün almışsınız daha ne soruyorsunuz falan dedıler

 145. mertcan dedi ki:

  Merhaba;

  21.01.2013 tarihinde özel bir şirkette işe başladım(pirt-time olarak)Belli bir süre çalıştıktan sonra 14.02.2013 tarihinde iş yerinde ayağımı burktum ancak kırık olduğunu fark etmedim ve epeği bir süre çalışmaya devam ettim bu sebeple de iş yerine bilgi vermedim.Burkulmadan dolayı bir yaralanma olmadığı için hastaneye gitmemi gerektirecek bir durum da olmadı.14.03.2013 tarihine kadar belirli aralıklarla çalıştım ancak ayağım o günkü burkulmadan dolayı kırıldığı için ameliyat amaçlı 14.03.2013 te hastaneye yattım.Kayıt İŞ KAZASI olarak açıldı.Ameliyat sonucu 3ay rapor aldım.Ancak iş kazası burkulmanın olduğu gün değilde daha sonra iş yerine bildirilmiş oldu ve tutanak düzenlenmedi.Şimdi 18.03.2013 ten buyana 3 ay süre ile raporluyum.SGK dan sorgulattığımda tam detaylı bilgi vermiyorlar.Şirket sgk ya raporu ulaştırmadığı bilgisini aldım.Bu durumda ne yapmalıyım.Şirket raporu sgk ya ulaştırmaz ise maduriyetimi nasıl önleyebilirim.Şuan kontrol ettiğimde şirket çalışanı olarak gözüküyorum ancak raporumu sgk ya göndermiyorlar.Yardımlarınızı beklemekteyim teşekkürler,saygılar

 146. murat kinayer dedi ki:

  rapor parası nezaman gelcek 3 hafta oldu

 147. mehmet dedi ki:

  rapor paralarının yattığında ceptelefonuna mesaj olarak gönderilmesi

 148. iyi günler benim rapor paramı bir türlü alamadım yardımcı olurmusunuz teşekkür ederim dedi ki:

  rapor paramı alamadım ne zaman alabilirim teşekkür ederim yaklaşık 3 ay oldu.

 149. ibrahim dedi ki:

  15 günlük istirat param yatmadı nezaman alabilirim
  saygılaımla arz ederim ilgili makamlara

 150. büşra öder dedi ki:

  rapor param nezaman yatar bılgı alabılırmıyım

 151. ünsal ulukaya dedi ki:

  19,01,2013 rapor başlangıç tarihim 07,03,2013 tarihinde iş başı yaptım henüz rapor param bankaya yatmamış neden bilgi verirmisiniz
  sicil no:13737509

 152. atilla güneş dedi ki:

  25.şubat 2013den 14mart 2013e kadar istiraatlı kaldım halen istiraat parasını alamadım artık sabırlar tükendi

 153. erdoğan karapaça dedi ki:

  16/01/ 15/5/2013 kadar rapor paramı almadım

 154. şule snk dedi ki:

  raporumun bitmesinin üzerinden 1 ay geçti ama sorgulamada ödeme kaydı yok yazmaktadır.bu durumda ne yapmalıyım?cevaplarsanız sevinirim tşkr.

 155. cuma deveçeker dedi ki:

  param ne zaman yatar

 156. COSKUN OZDEMİR dedi ki:

  RAPOR PARAMI NE ZAMAN ALABİLLİRİM

 157. Abdurrahman dedi ki:

  İyş günler rapor kaydı yok diyo bunun anlamı nedir?

 158. serkan sarıtaş dedi ki:

  Rapor parasını nasıl alabilirim

 159. can dedi ki:

  Öncelikle gerçekten ssk ve sgk hakkında sorgulamalara yönelik geniş kapsamlı bir site bundan ötürü sizlere çok teşekkür ediyorum benim ssk rapor param ile alakalı bir sorum olacaktı yardımcı olursanız çok sevinirim bu ay verilmesi gereken ssk rapor parası elime bu ay geçermi yoksa bir daha ki ay a sarkar mı şimdiden sskgunsorgulama.com yetkililerine teşekkür ederim

  • admin dedi ki:

   Onaylanmış para alma eşiğine gelmiş rapor paralarınız bir sonraki ayın başı PTT şubelerinden sgk rapor paranızı kimliğinizi ibraz ederek tahsil edebilirsiniz
   sayın can bey..

 160. nazlı koç dedi ki:

  10 _2011 rapor paramı bir türlü alamadım postaneye yatırılacak dendi.zaman epey geçti bu hakkımı şimdi bankaya gittiğimde alabilirmiyim .neden bu kadar uzun süre geçiyo .bilmiyorum .belli bir zamanı varmı .param orda kalırmı hem raporum 20 günlükdü sadece7 günlük para yatmış.

 161. taner dedi ki:

  13 GÜNLÜK RAPORLUYUM KAÇGÜNÜ İŞ YERİ KAÇ GÜNÜ SGK KARŞILIYOR

 162. M.yalçın dedi ki:

  Aykut bey geçmişe ait 2004 yılında 7 günlük bir raporum vardı fakat sıra yüzünden almaya fırsatım olmadı..o zamanlar sabahın 5 inde sgk merkeze gıtmek gerıkıyordu.çalıştığım için ve o zamankı sıstemsizlik yüzünden rapor paramı alamadım..geçmişe ait bu rapor paramı nasıl alabılırım..??bu ara sgj sıstemi baya ilerlede ve ödemeler rahatça alınıyor..güzel bir gelişme bence…

 163. HARUN KARALİ dedi ki:

  iŞ GÖREMEZLİK PARAM SİSTEME GİRMİŞ FAKAT ÖDEMENİN BANKAYA GÖNDERİLDİĞİNİ NASIL ANLAYACAĞIZ.SİSTEMDE ON LINE , ZİRAAT BANKASI GÖNDERİLMEDİ DENİLİYOR,BU YAZI GÖNDERİLDİ DİYE BİZE UYARIDA BULUNACAKMI.TEŞEKKÜRLER.

 164. ercan uçar dedi ki:

  01.27.2013 06.02.2013.arası raporum var ama parasını almadım.

 165. metinyılmaz dedi ki:

  rapor paramı ne zaman alabilirim.01.01.2013den 05.04.2013 tarinde raporluydum.

 166. halise uyar dedi ki:

  rapor param yattı mi öğrenmek istiyorum

 167. Muharrem dedi ki:

  Annem ameliyat oldu siqorta calıstıqı isyerinde 90 qün calısmış olması lazım diyor böyle bi sacmalık olamaz sonucta calısıyor calısırken rapor alıyor sorun daha ne rapor parası yatmıyor ?