Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » SGK » SSK HİZMET DÖKÜMÜ

Sponsorlu Bağlantılar

SGK Hizmet Dökümü SorgulamaSSK Hizmet Dökümü Sorgulama

SSK hizmet dökümü almak istiyorsanız doğru sayfadasınız. Vereceğimiz bağlantıya tıklayarak SSK hizmet dökümünüze kolaylıkla ulaşabileceksiniz. SSK hizmet dökümü sorgulama için kimlik bilgilerinize ihtiyacınız olacaktır. Bağlantıya tıkladıktan sonra, sizden istenilen TC kimlik numarası, cilt no, nüfusa kayıtlı olduğunuz ile ve doğum tarihinizi girdikten sonra sorgulama sayfasına yönleneceksiniz. Bu sayfada bulunan Hizmet Dökümü sekmesine tıkladıktan sonra altta çıkan 4A Hizmet Dökümü seçeneğine tıkladığınızda SSK hizmet dökümünüze ulaşmış olacaksınız. SSK hizmet dökümü içerisinden, SSK işe giriş tarihinizi öğrenebilir ve SSK gün sorgulama yapabilirsiniz. Hangi kurumda ne kadar çalıştığınız ve ne kadar prim ödediğinizi SSK hizmet dökümünüzde görmeniz mümkündür. İsterseniz kolay bir şekilde bu sayfadan SSK hizmet dökümü çıktısı alabilirsiniz. SSK hizmet dökümü sorgulama için hemen aşağıda verdiğimiz bağlantıya tıklayabilirsiniz.

SSK HİZMET DÖKÜMÜ SORGULAMA: SSK Hizmet Dökümü Sorgulamak İçin Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan GENEL SAĞLIK SİGORTASI | GSS başlıklı makalemizde erkek GSS, gelir tesiti ve genel sağlık sigortası hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sorularınızı Buradan Sorabilirsiniz:

*

7 Soru Cevaplanmış

 1. yahya arslan, dedi ki:

  askerlikten önce sigortam yok.askerlik borçlanması yapabilirmiyim yada yapmalımıyım.
  ,

 2. erol ataç dedi ki:

  ne zaman emekli olabilirim yıl yaş sınırı nedir öğrenebilirmiyim

 3. levent genc dedi ki:

  01.05.1997-24.12.2001 ve 02.01.2002-28.02.2007 yılları arasında almanyada sigortalı olarak çalıştım mayıos 2007 yılında türkiyeye kesin dönüş yaptı 01.01.2008 yılında yeniden türkiyede siğortalı olarak çalışmaya başladım yurt dışında çalışmış olduğum süreyi borçlanırsam acaba türkiyede nezaman emekli olurum

 4. topcu dedi ki:

  gün sorgulama

 5. mehmet kurtulus dedi ki:

  ne kadar sigorta gunum var

 6. arzu yarar dedi ki:

  2010 yılında prim ve gün sayısını doldurdum. Ne zaman emekli olurum. sorgulama.

 7. Tekin suzan dedi ki:

  toplam pirim sayım nekadardır