Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » SGK » SSK RANDEVU

Sponsorlu Bağlantılar

SSK randevuSSK Randevu Al

SSK randevu oluşturmak için artık randevu alacağınız hastaneyle direk olarak iletişim kurmanıza gerek kalmadı. SSK randevu sisteminde yapılan değişiklikler ile artık SSK randevu almak için oluşturulan internet ve çağrı servislerini kullanabilirsiniz. Şimdi bu servislerden size kısaca bahsedelim.

İnternet SSK Randevu Servisi

Bu servis sayesinde sadece T.C kimlik no ve oluşturacağınız üyeliğin şifresi ile istediğiniz hastaneden, istediğiniz doktordan, istediğiniz saat ve tarihte SSK randevu oluşturmanız mümkündür. Bunun için aşağıdaki linke tıklayarak SSK randevu oluşturmaya başlayabilirsiniz.

SSK RANDEVU OLUŞTURMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

ALO 182

SSK Randevu sisteminin bir diğer ayağı olan ALO 182 bu konuda sigortalı vatandaşlara oldukça yardımcı olmaktadır. SSK randevu oluşturmak için öncelikle ALO 182 yi aramalısınız. Burada sizi karşılayan çağrı merkezi elemanı sizden bir takım bilgiler isteyecek. Verdiğiniz bilgiler dahilinde SSK randevunuzu hızlı bir şekilde oluşturulabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan GENEL SAĞLIK SİGORTASI | GSS başlıklı makalemizde erkek GSS, gelir tesiti ve genel sağlık sigortası hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sorularınızı Buradan Sorabilirsiniz:

*

1 Yorum

  1. Kadir Doganci dedi ki:

    İyi günler,

    1973 dogumluyum ve 1974 den 2007 kadar hep ingitere de yasadim. Turkiye 2007 dondum ve bir kac yil calistim.

    1) Emekli olmam icin ingiteredeki emekliyi burda kulanma sansim varmi

    2) burda kac gün calismalyim emekli olmam icin