Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Genel Sağlık Sigortası, SSK Sorgulama » Ssk Sgk Randevu alma

Sponsorlu Bağlantılar

göztepe-ssk-randevuSsk Randevu

Artık hastanelerden randevu alma şekilleri 3 yönde değişmiş. Hastaların sabah erken saatlerde kalkarak randevu alma çileleri neredeyse sona ermiş durumda. Yeni gelen internetten randevu
sistemi ile hastaların ne kadar randevu alma işlemleri kolaylaşmış olsa da doktor bulma olanağı da bu derecede azalmış durumda.

Ssk randevu alma konusuna dönecek olur isek hastanelerden randevularınızı hastanenin internet sitesi üzerine girerek TC kimlik numaranız ile kayıt olduktan sonra gerçekleştirebilir veya ALO 182 numaralı çağrı merkezini arayarak SSK Randevu hizmeti alabilir, SGK RANDEVU hizmetinden yararlanabilrisiniz. son olarak da sabahları erken kalkarak hastanenize gidip sıra numarası alabilirsiniz. Konumuz olan ssk internetten randevu alma işlemini yapamayan okurlarımız için bu konuya değinecek olursak öncelikle tedavi olmak istediğiniz hastanenin resmi sitesine veya http://hastanerandevu.gov.tr/Vatandas/ adresine girdikten sonra kayıt olma işlemini gerçekleştirmemiz gerekmektedir.

Kayıt olma işlemi için internet sitesi üzerinde bulunan yeni üye butonuna tıklıyoruz. Daha sonra karşımıza çıkan “ Yeni Üye Kaydı” formunda izden istediği Tc Kimlik numarası, ad, soyad, doğum tarihi vb. bilgileri eksik doldurarak “ Kaydet “ butonuna tıklıyoruz. Daha sonra karşımıza çıkan bölüme TC kimlik numaramız ve az önce belirlemiş olduğumuz parolamız ile giriş yapıyoruz. Giriş yaptıktan sonra, açılan form üzerinden bulunduğunuzu il, ilçe seçtikten sonra bölgenizde bulunan Hastanelerden birini seçtikten sonra istediğiniz doktorda yer var ise seçimi yapıyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan Ssk sorgulama hizmet dökümü nasıl yapılır başlıklı makalemizde 4a hizmet dökümü, sgk hizmet dökümü ve şifresi ssk sökümü hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sorularınızı Buradan Sorabilirsiniz:

*