Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Haberler » SSK SİGORTA SORGULAMA’NIN YENİ ADRESİ

Sponsorlu Bağlantılar

sgkSosyal Güvenlik Kurumu’nun hangi hizmetlerinin online sunulduğu ve sunmuş olduğu bu online hizmetlere nasıl erişim sağlanabileceği ve nasıl kullanılabileceği gibi detaylı bilgilerin yer almış olduğu sitemiz , SSK sorgulama, sigorta sorgulama gibi hizmetlerin açıklamalarına yer verilmektedir. En iyi hizmeti en hızlı şekilde alınabilmesi için sitemiz her gün güncellenmekte ve hem işveren hem de çalışan ile emeklilere ait gelişmelere yer vermektedir. Değişen kanunlar, çalışanların hakları, emeklilerin hakları, sigortalıların sağlık hizmetlerinden yararlanma şartları, SSK sigorta sorgulama ve daha pek çok konuya detaylı bir şekilde yer verilmiş olup ziyaretçilerimizin de en son gelişmelerden haberdar olması sağlanmaktadır. Kurum hakkında ihtiyaç duyulan tüm bilgilere ve hizmetlere tek bir sayfa üzerinden ulaşılabilmektedir.

Sosyal Güvenlik Kurumu sürekli güncellenen ve yenilenen uygulamalar ile karşımıza çıkmaktadır. Yenilenen bu uygulamalardan haberdar olmak ve bu uygulamaların nasıl kullanılacağına ilişkin bilgilerin yer aldığı  SSK sorgulama, sigorta sorgulama ve diğer hizmetlere erişim imkanı da vermektedir. Kaliteli ve güncel içeriği sayesinde kurumun yeniliklerinden en kısa süre içerisinde haberdar olacak ve online hizmetlerin nasıl kullanılacağı konusunda da bilgi edinebilirsiniz. SSK sigorta sorgulama işlemlerinin yanı sıra, e – borcu yoktur, müstehaklık sorgulama, intibak sorgulama gibi diğer işlemlerinde nasıl yapılabileceği gibi hususlar yer almaktadır. Sadece yurt içi sigortalılar değil yurt dışı sigortalılara ait bilgilere de yine sitemizde yer verilmektedir.

Sigortalı olarak çalışanların en çok merak etmiş oldukları konulardan biri de emekli maaşlarıdır. Emekli olduklarında alacakları maaşları merak eden sigortaların emekli maaşlarını hesaplayabilecekleri sitemiz sadece emekli maaşı hesaplama işlemleri değil aynı zamanda SSK sorgulama ve sigorta sorgulama gibi pek çok işleme erişim sağlamaktadır. Sitemiz sürekli güncel içeriği ile gündemi yakından takip etmekte ve ziyaretçilerimiz ile paylaşmaktadır. SSK sigorta sorgulama, hizmet dökümü ve diğer hizmetlerin nasıl kullanılabileceği ya da hangi hizmetlerden online olarak yararlanılabileceği konularında geniş bilgilere yer verilmektedir. Herkesin anlayacağı nitelikte ki yazılarımız ile de yine konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen ziyaretçilerimize Sosyal Güvenlik Kurumu’nun iş ve işlemleri hakkında bilgi vermekteyiz.

Bir önceki yazımız olan RAPOR PARASI NEREDEN ALINIYOR? başlıklı makalemizde rapor parası ve rapor parası nereden alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sorularınızı Buradan Sorabilirsiniz:

*

4 Soru Cevaplanmış

  1. nuri dedi ki:

    sogarta ve bagkur pirimlerim toplamı

  2. Abdullah yalçınkaya dedi ki:

    sigorta günümü öğrenmek istiyorum ve ne zaman emekli olabilirim öğrenmek istiyorum

  3. ömer berk dedi ki:

    ssk gün öğrenme