Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Emekli, SGK » Tc kimlik no ile intibak zammı sorgulama

Sponsorlu Bağlantılar

iste_intibak_zammi_oranlari_h73509Tc kimlik no ile intibak zammı sorgulama

17 ocaktan itibaren geçerli oalcak şekilde Sosyal Güvenlik Kurumu SGK, zamlı maaşlarını alacak olan emeklilier için hazırlatmış oldugu program sayesinde intibak zamlarını tc kimlik no girerek maaşlarına ek olarak intibak zammı parasının ne kadar oldugunu öğrenebilecek.

Tüm emeklilerin Sosyal Güvenlik Kurumu SGK bünyesindeki bilgileirnin işlendiği sistem sayesinde 1 milyon 900 bin kişinin intibak zammını takip edebilemsi için sisteme tüm güncelleme ve ayarlamalar yapıldı.  Yapılması gereken sadece tc kimlik no ile intibak sorgulama böylece herkes kendi alacağı intibak zammını ordna oraya gitmeden Sosyal Güvenlik Kurumu SGK nın sitesinden sorgulayabilecek. Hazırlanamsı oldukça zahmetli olan bu sistem için tüm dosyaları tek tek inceleyerek sisteme aktaran büyük bir teknik ekip çalıştı ve intibak zammı programını ortaya çıkardı.

6 aylık enflasyon oranın belirlendiği %4.14 zam ile birlikte emekliliern alacağı en yükske zam 320 tl dir.  toplamda ise 20 tl ile 320 tl arsında yılalra ve aldıkları hizmet türüne göre bir intibak zammı uygulanacaktır. artık online sistmee aktarılan tüm bilgiler sayesinde vatandaşlar Sosyal Güvenlik Kurumu SGK yada e-devlet kapısına giderek internet üzerindne online olarak tüm işlemlerini gerçekteştirebilemktedirler.
uygulamanın adresi: intibak zammı sorgulama

Bir önceki yazımız olan SSK RANDEVU başlıklı makalemizde alo 182, ssk randevu ve ssk randevu al hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sorularınızı Buradan Sorabilirsiniz:

*

2 Soru Cevaplanmış

  1. 19841781818 dedi ki:

    Benim maaşıma ne kadar intibak zaqmmı yapıldı

  2. mustafa karataş dedi ki:

    MAAŞIM KAÇ LİRA