Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » E-Devlet » Yargıtay Dosya Sorgulama

Sponsorlu Bağlantılar

20.02.2013_2637599_10_22_Yargıtay Dosya Sorgulama
Yargıtay Dosya Sorgulama işlemleri için kuruma giderek sıra numarası ile saatlerce beklediğimiz günleri hepimiz hatırlarız. Günümüz gelişen teknolojisine ayak uydurmaya çalışan Yargıtay artık bu işlemleri internet sitesi üzerinden kolayca takip etmemizi, sorgulamamızı sağlayarak bizleri bir çok dertten ve zaman kaybından kurtarıyor.

Yargıtay Dosya Sorgulama işlemini yargıtayın resmi web sitesine girerek kolayca yapabilir ve zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.    Yargıtay Dosya Sorgulama işlemi birkaç bölüme ayrılmaktadır.    Yargıtay Dosya Sorgulama işlemi için mahkeme bilgilerinizi yargıtayın web sitesine girerek yapabileceğiniz gibi size verilmiş olan dosya bilgileriniz ile de     Yargıtay Dosya Sorgulama işlemlerinizi birkaç basit adım ile gerçekleştirebilirsiniz.      Yargıtay Dosya Sorgulama için yargıtayın web sitesine girdikten sonra  Yerel Mahkeme Bilgileri ile

Yargıtay Dosya Sorgu  linkine tıklamanız yeterli. Açılan bölümde sizlerden İl Adı,  Mahkeme, Mahkeme Türü, Mahkeme Esas Numarası, Mahkeme Karar Numarası, Savcılık Esas Numarası gibi bazı bilgileri girmeniz istenecektir, bu bilgileri doldurup SORGULA butonuna tıkladığınız takdirde istediğiniz bilgilere ulaşabilmektesiniz. Aynı şekilde Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı Bilgileri ile Dosya Sorgulama veya Yargıtay İlk Derece Bilgileri ile Dosya Sorgulama işlemlerinizi de kolay birkaç adım ile gerçekleştire bilmektesiniz.

Bir önceki yazımız olan SSK SİGORTA SORGULAMA'NIN YENİ ADRESİ başlıklı makalemizde sigiorta sorgulama, ssk sigorta sorgulama ve ssk sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sorularınızı Buradan Sorabilirsiniz:

*